• Неодамнешно
DAEN мачка и Куче Јака|Ѓердан|Декорација. Лесно да се носат, Универзал во Сите годишни времиња. Подароци (Мачки и Кучиња Гризе Јаже Играчки)

DAEN мачка и Куче Јака|Ѓердан|Декорација. Лесно да се носат, Универзал во Сите годишни времиња. Подароци (Мачки

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

1 Големина : (9.4 во 11.4 во/25cm-29cm) мали мачки, должина( во 11.3-13.3 во/29cm-34cm) средни мачки и мали и средни кучиња, (12.9 во-14.9 во/34cm-38cm) големи мачки и средни кучиња, (14.9 во-16.9 во/38cm-43cm)големи кучиња. 2 Облик : миленичиња виножито јака е опремен со виножито цвет форма и шарени топката форма во пакување кутија, така што вашето домашно милениче може да се обиде на различни убавина секој ден.Може да се користат на различни лица (на роденден, Божиќ..). 3 Светла боја шеми додадете препознатлив сјај на вашето домашно милениче.Бојата геометриски модел дизајн претставува нашата ригорозни производи, нашата љубов за природата, и нашата љубов за живот. 4 Дизајниран според најдобрите тело облик на куче : јака S (0.59" широк) големина 8.6-12.6 во, тежина (3.3-13.23) lb M (0.79" широк) големина 11.8-17.72 во, тежина (13.23-27.56) lb L (0.98" широк) 15.75-23.62 во, тежина (27.56-88.18) lb (јака ширина и мекоста се утврди удобноста на куче) Поводник S (0.59" широк) должина 47.24 во M (ширина 0.79" широк) должина 59.05 во M (0.98" широк) должина 59.05 во (дебелината и мекоста на влечење јаже се утврди удобноста на рака). 5 : Цел : 100% задоволството на клиентите е највисоката цел на нашиот тим.Ако имате било какви прашања, контактирајте со нас во секое време, и ние ќе го реши тоа веднаш.Ако не сте задоволни со овој ѓердан, ние ќе ви вратат 100% наплата.Ние сме нова продавачот и немаат коментар.Дали мислите дека овој производ може да се направи вашето домашно милениче семејство поубаво, тогаш купи тоа, постојат само изненадувања, без загуба!.Користејќи се чувствува и дизајниран во форма на венец и pompom, ова домашно милениче ѓердан е згодна и полна со виталност, полн со надеж за живот активности, и виножито венец изгледа повеќе како виножито по дождот.Ние обезбедуваме petal форми и топката форми за вас да се избере, погоден за мали и средни кучиња, и погодна за мачки од сите големини.Користете Лепенка за да се поправи тоа, се е така лесно и едноставно да се размонтираат.Оваа шарени милениче декорација јака може да биде рака-измиени и исушени природно, без деформација или исчезнува.Донесе на вашето домашно милениче да се на различни страни, место тоа и да го соберат.Ова изгледа многу симпатично.Гарланд предмети ќе стане неопходен декорација за вашиот миленик.Дојде и донесе на вашата мачка и куче специјални фустан, вашето милениче ќе се појави како принцеза или кнез, ајде да почекаме и да видиме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Цветни Печати Девојка Куче Јака WOWOGO Шарени Цвеќиња се Зголеми Печати Куче Јака Персоналните Мека Удобно Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Цветни Печати Девојка Куче Јака WOWOGO Шарени Цвеќиња се Зголеми Печати Куче Јака Персоналните Мека Удобно Прилагодливи

☞【Цвет Печати Куче Јака】Нашите куче јаки се печатени со таписерии и модерен цветни дезени, кои се мног

DEN 287.76
Прилагодливи Куче Јака Коска Дизајн Милениче Поместена СТП Кожа Јака Милениче Вратот Рака со Ментална Тока Куче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Прилагодливи Куче Јака Коска Дизајн Милениче Поместена СТП Кожа Јака Милениче Вратот Рака со Ментална Тока Куче

Јака ширина : 1.5 cm / 0.59¡±, погодни за домашно милениче вратот во рамките на 2632cm / 10.212.6¡±.Прилагодливи куче

DEN 158.16