• Неодамнешно
Molain Мачка Плетени Вратот Рака - Кутре Јака Костим Лигавче Декоративни Девојки Волна Симпатична Цреша Шамија Перат Прилагодливи Додатоци Партија Украси за Мали Куч

Molain Мачка Плетени Вратот Рака - Кутре Јака Костим Лигавче Декоративни Девојки Волна Симпатична Цреша Шамија

Buyers rating:
DEN 112.56

Количина на стоки

【Удобност да се Носат】Симпатична плетени цреша вратот рака е плетени со висок квалитет на рачно изработени памук, пријателски за кожата стилски.Тоа е перат и бои нема да се кандидира.Јака е супер меки, нежни, и удобно, може да ја придружува девојки и домашни миленици за долго време.Целата појава е многу модерен и исклучителна, дами ќе биде cuter со нив. 【Симпатична Јака Костим Широка Употреба】 : Кутре Јака Костим Лигавче Декоративни Симпатична Цреша Шамија и симпатична и модерен; Прекрасен дизајн одговара да се носат украсување на девојката Жените Дами исто така.Жените Плетени Вратот Рака е погодна за photoshoot, забави, свадби, празници, партии, како и домашни миленици' секојдневно носење. 【Прилагодливи Кутре Јака Костим】 : лак вратоврска е пренослив со еластична бендови.Тесни доволно дека тоа нема да се скрши ако кучето е нога е изгребан.Опремени со прилагодливи на рака, кој е удобен за носење. 【Рачно изработени Плетени Црвена Цреша Стил Neckerchief Големина】 : Лигавче Декоративни прилагодливи Вратот Дебелина од 20 до 38cm(7.87-14.96 Инчен), погоден за Кученце Мачки Дами Gils Жените, лесно да се добие удобно се вклопуваат. 【Идеален Подароци】 : Убава милениче додатоци се погодни за повеќе наврати, голем дар за семејство и пријатели да ја покажете вашата љубов.Тоа ќе остави длабок впечаток врз тебе.Пакет се вклучени : 1 x рачно изработени Плетени 3 D Црвена Цреша Вратот Strap Target Публика : Мачки, Puppies, Мали Животни, Жени, Жени, Девојки Главната Боја : Бела & Црвено & Green Material : висок квалитет на памук & wool Suitable Големина : S : 20-38cm/7.87-14.96 in M : 25-43cm/9.84-16.93 in Light и лесно да се носат и вашите миленици ќе ви се допадне.Кожата-пријателски, исклучителна детали.Прилагодливи & Перат, бои нема да се кандидира.Симпатична дизајн : особено голема за пролет/лето одмор фотографии.Симпатична.Овие плетени цреша вратот-ремени се супер симпатична во кои тие ќе бидат големи за вашата или на вашата мачка вратот.Совршен прибор за вашето бебе е стилски изглед.Примена : Фестивал Костим Облека : Голема идеален за фестивал прослава, ќе Добиете вашето домашно милениче се вклучени во забава ќе имаат на фестивалот.Може да се користат за ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година и сл.Одличен подарок за вашите миленичиња : Вашата прекрасна домашни миленици може да ги привлече луѓето внимание со автентичен улога игра, кога ќе одат на една партија или на прошетка за релаксација.Тоа е совршен подарок за вас и вашата сакана.Погодни за домашно милениче мачка или куче како секојдневно носење, фото реквизити, или show/перформанси носат.Ве молиме Забелешка : ве Молиме контактирајте со нас ако имаш било какви прашања, а ние ве уверам задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тока-Надолу Кралица на Срцата Позира/Срца/Картички Црвена/Црна Дизни Отцепување Пластичен Клип Јака, Тесен-Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тока-Надолу Кралица на Срцата Позира/Срца/Картички Црвена/Црна Дизни Отцепување Пластичен Клип Јака, Тесен-Големи

Ова се скршидалеку јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Паузад

DEN 143.76
Цветни Печати Девојка Куче Јака WOWOGO Шарени Цвеќиња се Зголеми Печати Куче Јака Персоналните Мека Удобно Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Цветни Печати Девојка Куче Јака WOWOGO Шарени Цвеќиња се Зголеми Печати Куче Јака Персоналните Мека Удобно Прилагодливи

☞【Цвет Печати Куче Јака】Нашите куче јаки се печатени со таписерии и модерен цветни дезени, кои се мног

DEN 287.76