• Неодамнешно
Leashboss Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Куче Сад со Гумени База, Големи 8 Купот / 64 Оз Големина, Модерен Бранеа Внатрешни работи & Надворешноста, Не-Пропадна Сад за С?

Leashboss Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Куче Сад со Гумени База, Големи 8 Купот / 64 Оз Големина, Модерен

Buyers rating:
DEN 551.52

Количина на стоки

Не се лизга силиконска база држи чаши во место - Велат збогум на неуредна чаши што се лизга и лизгајте низ подот на вечера време.Не-пропадна гума база со модерна геометриски печатење е наменета да го задржи вашето домашно милениче од туркање на куче чинија околу на подови или храна, душеци.Изберете ја вашата омилена боја - Големи кучиња чинии се достапни во 1-пакет или 2-пакет опрема.Двете чаши во оваа 2-pack имаат сина со силиконска основа.Простор за заштеда на дизајн значи дека овие чинии се пластовидно, па акции!Бранеа од нерѓосувачки челик е одличен избор за својата неутралност, не-рефлексивни заврши.Дарежлив 8-купот капацитет - Овие две четвртиот (64oz / 8 чаша) чинии се совршена големина за средни или големи кучиња, или повеќе куче на населението.Јадења може да се користи со сува храна, kibble, мокра храна, сурова исхрана, и вода.Храна-одделение бранеа од нерѓосувачки челик - Можете да бидете сигурни дека овие високо квалитетни нерѓосувачки челик чинии се безбедни за вашето домашно милениче.Чинии се олово и кадмиум слободни.Нерѓосувачки челик е исто така chewproof избор за кучиња кои сакаат да гриза на нивните чаши.Садот нема да ги апсорбира мириси како пластика милениче јадења.Бранеа од нерѓосувачки челик одговара на вашата модерен декор и нема да се покаже smudges и носот отпечатоци.Машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти - Расчистување е бриз од овие јадења се силни, трајни, и машина за миење садови безбедно.'Рѓа и отпорен на гребење бранеа од нерѓосувачки челик ќе изгледаат одлично за годините што доаѓаат.Leashboss е САД-базирана компанија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична

Отвори три оброци на ден, здрави и хигиенски, без црна брада, 15 ° навалите, вратот заштита дизајн, храна о

DEN 192.00
ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен

Се карактеризира со 15степен навалена агол и зголемената база дизајн,, миленичиња сад им помага да се нам

DEN 200.16
СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро

Поставените куче сад може да обезбеди здрава исхрана позиција придонесуваат за варење.Кога кучето веќе

DEN 959.76