• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Тешки Керамички Мачка Куче Сад во Собата, Не се Лизга Мат Глазура Симпатична и Просечна Храна, Вода за Мачки и Кучиња (Сад Поставен Розова & Длабоко Зелена)

2 ПАРЧИЊА Тешки Керамички Мачка Куче Сад во Собата, Не се Лизга Мат Глазура Симпатична и Просечна Храна, Вода

Buyers rating:
DEN 325.68

Количина на стоки

Керамички мачка куче чаши голем Капацитет - Средна Големина милениче сад : 3.6 *2cups( 850ml*2,29 *2 Течност Унци) капацитет на секоја поединечна милениче сад, Погоден за различни раси на големи и возрасни мачки, како и на средна кучиња.Совршен за одржување суво мокра храна и храна може да & закуска.SAFE МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Тешка пет Керамички чинии е направен од 100% Порцелан, Керамика со дрвената рамка за да се задржи од лизгање на подот.Керамички мачка куче чинии се бесплатно на олово и кадмиум.Висока температура керамички, не-токсични оштетувања, нема мирис, издржливи.Чистење на канализација, се корисни за пет здравје.и мачката куче храна, вода медиум чаши погодно машина за миење садови безбедно, па тоа може лесно да се чисти.Нема Гужва.Научни Модерно Дизајниран - Слатки кучиња, мачки сад со ДРВО СТОИ дизајн натпревари на домашна декорација.Тие изгледаат како декор парчиња на подот.Не се Лизга сад база, што го прави лесно да ги собереш и да се стави долу.Погоден висина прави вашето домашно милениче полесно да ingest на храна и вода, да се развие здрава исхрана држење на телото, и да го заштити вашето домашно милениче цервикален ' рбет.Симпатична Еден Сад Дизајн - Овој Керамички Милениче Лак може да биде за храна или вода, Секоја керамички мачка сад има Уникатна бамбус стојат, подигање на јадења поблиску до вашето домашно милениче за поудобно јадење.Керамички Мачка Куче Чаши Погоден за Мачки ,Средни и Големи Кучиња Керамички мачка куче чаши со дрво стои го прави јадење и пиење полесно за вашето домашно милениче.ако сте го купиле сад во собата, тогаш еден сад може да се користи за храна (влажно или суво), додека други може да се користи за вода.Алтернативно, за да се пополни и керамички мачка куче јадења со храна за мачки или средни и големи кучиња.Правилна висина на мачка куче храна чинии им овозможува на вашите мачки или кучиња да се јаде во повеќе физички и удобна положба, намалување на вашето куче вратот товар.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер

Висок Квалитет Направени од керамички и природен дрвен материјал, Висока температура керамички,трајни

DEN 1862.40
Куче Храната Сад за Големи Кучиња, Средни Кучиња, Против Пролизгување Дизајн, Меламнин Куче Сад, Големи домашни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Храната Сад за Големи Кучиња, Средни Кучиња, Против Пролизгување Дизајн, Меламнин Куче Сад, Големи домашни

????Не се лизга Висок Квалитет Меламнин храната сад за puppies, кучиња, мачки ????Мазна површина секогаш ќе бид�

DEN 191.76
ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен

Се карактеризира со 15степен навалена агол и зголемената база дизајн,, миленичиња сад им помага да се нам

DEN 200.16
Иконскиот Милениче 8 мл/ 1 Чаша Анти Мравка Нерѓосувачки Челик Не Пропадна Храна за Миленичиња/Вода Сад - Бучава
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Иконскиот Милениче 8 мл/ 1 Чаша Анти Мравка Нерѓосувачки Челик Не Пропадна Храна за Миленичиња/Вода Сад - Бучава

Иконскиот Милениче Мравка Слободни Нерѓосувачки Челик Милениче Сад со АнтиПропадна гума база е направ�

DEN 359.76
Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента

Нашите жеден Рециклирани Вода Trapper Rimmed Хранење Послужавник, кој има забава куче коска шема, без никаков �

DEN 479.76
СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро

Поставените куче сад може да обезбеди здрава исхрана позиција придонесуваат за варење.Кога кучето веќе

DEN 959.76