• Неодамнешно
Shanrya Пет слоу фуд Сад, Употреба на Квалификуван Материјали Не се Лизга База Бавно Јадење Милениче Сад Трајни и Рециклира за Дома за домашни Миленици за Секојдневно ?

Shanrya Пет слоу фуд Сад, Употреба на Квалификуван Материјали Не се Лизга База Бавно Јадење Милениче Сад Трајни

Buyers rating:
DEN 746.40

Количина на стоки

Да се промовира здрава исхрана за кучиња, тоа е внимателно дизајниран за да се забави да го храни и го имитираат средина на диви кучиња' хранењето процес.Лесен за употреба и чисти, куче сад на бавно фидер може да се чистат во полица на машина за миење садови.Не се лизга база е погодна за влажно или суво храна.Овој уникатен дизајн може да се оди понатаму во храна, и куче може да се јаде мала количина на храна.Поттикнување на домашни миленици да јаде или пие на побавно го оценувате да се спречи варење, повраќање и абдоминална дистензија.Контрола на вашиот исхрана низ лавиринтот во сад за да помогне во контрола на кучешки дебелината.Употреба на квалификуван материјали.Нашите бавното хранење сад е направен од PP материјал кој е храна одделение безбедно, не-токсични, безопасни, трајни, и рециклираат.Функција : 1. Употреба на квалификуван материјали.Нашите бавното хранење сад е направен од PP материјал кој е храна одделение безбедно, не-токсични, безопасни, трајни, и рециклираат.2. Да се промовира здрава исхрана за кучиња, тоа е внимателно дизајниран за да се забави да го храни и го имитираат средина на диви кучиња' хранењето процес.3. Поттикнување на домашни миленици да јаде или пие на побавно го оценувате да се спречи варење, повраќање и абдоминална дистензија.Контрола на вашиот исхрана низ лавиринтот во сад за да помогне во контрола на кучешки дебелината.4. Лесен за употреба и чисти, куче сад на бавно фидер може да се чистат во полица на машина за миење садови.5. Не се лизга база е погодна за влажно или суво храна.Овој уникатен дизајн може да се оди понатаму во храна, и куче може да се јаде мала количина на храна.Спецификација : Предмет Тип : Домашни Миленици Бавно Feeder Product Материјал : PPProduct Големина : Прибл. 18.5x5cm / 7.3x2.0in Пакет Листа : 1 x Pets Бавно Feeder Note : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Item Type:
 Pets Slow Feeder
Product Material:
PP
Product Size:
Approx. 18.5x5cm / 7.3x2.0in 
Package List:
1 xPets Slow Feeder :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична

Отвори три оброци на ден, здрави и хигиенски, без црна брада, 15 ° навалите, вратот заштита дизајн, храна о

DEN 192.00
HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење

Овој внесувач е специјално дизајниран за хранење мравки, кои се погодни за на нив да се јаде.Тоа е висок

DEN 308.88
СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро

Поставените куче сад може да обезбеди здрава исхрана позиција придонесуваат за варење.Кога кучето веќе

DEN 959.76