• Неодамнешно
litymitzromq Кутре Сад Голем Капацитет Мачка Куче Вода за Пиење Чаши 2

litymitzromq Кутре Сад Голем Капацитет Мачка Куче Вода за Пиење Чаши 2

Buyers rating:
DEN 283.68

Количина на стоки

Со оптимизиран структура, шолјата е течење-доказ и лесно за вас да се инсталира на кафез.и виси дизајн обезбедува домашно милениче сад се вклопува цврсто во куче кафез и s од уривање кога миленици јаде.Нашите миленичиња внесувач е со голем капацитет и доволно длабочина, кои можат да имаат доволно храна за миленичиња и ефикасно вода и жито од јавните надвор, изработка на подот и кафез повеќе чисти.Направени од храна одделение pp и нерѓосувачки челик материјали, домашно милениче сад е лесно да се чисти и да има добра отпорност на корозија, како и, нема да им наштети на домашно милениче здравје.Постојат два различни стилови за да изберете : а, б.Погоден за мачки, кучиња и други домашни миленици.Спецификации : Тоа може да се одржи доволно храна за миленичиња и ефикасно спречување вода и жито од јавните надвор, можете да одат надвор да работат на леснотија и да се направи подот и кафез среди, бидејќи милениче внесувач е со голем капацитет и доволно длабочина.Со карактеристиките на голем капацитет и доволно длабочина, миленичиња фидер можат да имаат доволно храна за миленичиња и ефикасно спречување вода и жито од јавните надвор, одржување на подот и кафез уредна и чиста.Миленичиња внесувач е со голем капацитет и доволно длабочина, па тоа може да се одржи доволно храна за миленичиња и ефикасно спречување вода и жито од јавните надвор, изработка на подот и кафез tidy Features : Што миленичиња сад може да ви понуди е дека тоа е течење-доказ и лесно за вас да се инсталира на кафез, не е лесно да се биде оштетена и не е лесно да чукнам во текот или преместите, поради тоа што има оптимизиран структура и виси дизајн.Оптимизиран структура и виси дизајн, миленичиња сад е течење-доказ и лесно за вас да се инсталира на кафез, не е лесно да се биде оштетена и не е лесно да чукнам во текот или се движат.компатибилен со мачки, кучиња и други домашни миленици.A : 19.3 cm x 19cm х 4.5 cm/7.6" x 7.48" x 1.77" (Прибл.)Б : 19.5 cm x 6cm/7.68" x 2.36" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Храна за Миленичиња Сад 1 x Налепница.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента

Нашите жеден Рециклирани Вода Trapper Rimmed Хранење Послужавник, кој има забава куче коска шема, без никаков �

DEN 479.76
СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро

Поставените куче сад може да обезбеди здрава исхрана позиција придонесуваат за варење.Кога кучето веќе

DEN 959.76
Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер

Висок Квалитет Направени од керамички и природен дрвен материјал, Висока температура керамички,трајни

DEN 1862.40
Иконскиот Милениче 8 мл/ 1 Чаша Анти Мравка Нерѓосувачки Челик Не Пропадна Храна за Миленичиња/Вода Сад - Бучава
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Иконскиот Милениче 8 мл/ 1 Чаша Анти Мравка Нерѓосувачки Челик Не Пропадна Храна за Миленичиња/Вода Сад - Бучава

Иконскиот Милениче Мравка Слободни Нерѓосувачки Челик Милениче Сад со АнтиПропадна гума база е направ�

DEN 359.76