• Неодамнешно
SLixuhay Сет од 2 Керамички Куче Чаши Мачка Чинии,860ml Храна за Миленичиња Чаши Вода Хранење Чаши за Внатрешна Кучиња и Големи Мачки со Анти-Лизга Силикони Храна за Милен?

SLixuhay Сет од 2 Керамички Куче Чаши Мачка Чинии,860ml Храна за Миленичиња Чаши Вода Хранење Чаши за Внатрешна

Buyers rating:
DEN 374.40

Количина на стоки

Парична казна Материјал : висока температура керамика се најдобри материјал некогаш што не содржи штета за домашни миленици.Цврст,долготрајни и еко.Рачно изработени се Погледне и 2 во 1 Функција Нема Неред : во споредба со другите обични керамички пет чаши,нашето хранење чинии се направени со градиенти, кои направена од страна на искусни занаетчии со многу време.Нашите миленичиња храна чинии,исто така, вода хранење чаши со анти-лизга храна мат,одржување на вашиот кат уредна и чиста.Доволно Капацитет : 6.2 инч во дијаметар,и 2.7 инчен во височина,која има за 800g храна за миленичиња и 860ml вода.Доволно за мали кучиња и големи мачки.Лесен за Чистење : керамички чинии се лесни за чистење со вода,без разлика топла или ладна.Домашно милениче хранење душеци може да биде рамна со вода или избрише со влажна крпа.Safe Пакет : пет чаши се организирани со меурчиња и дебела хартија кутија,кои се безбедни за испорака.Парична казна Материјал : висока температура керамика се најдобри материјал некогаш што не содржи штета за домашни миленици.Цврст,долготрајни и еко.Рачно изработени се Погледне и 2 во 1 Функција Нема Неред : во споредба со другите обични керамички пет чаши,нашето хранење чинии се направени со градиенти, кои направена од страна на искусни занаетчии со многу време.Нашите миленичиња храна чинии,исто така, вода хранење чаши со анти-лизга храна мат,одржување на вашиот кат уредна и чиста.Доволно Капацитет : 6.2 инч во дијаметар,и 2.7 инчен во височина,која има за 800g храна за миленичиња и 860ml вода.Доволно за мали кучиња и големи мачки.Лесен за Чистење : керамички чинии се лесни за чистење со вода,без разлика топла или ладна.Домашно милениче хранење душеци може да биде рамна со вода или избрише со влажна крпа.Safe Пакет : пет чаши се организирани со меурчиња и дебела хартија кутија,кои се безбедни за испорака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер

Висок Квалитет Направени од керамички и природен дрвен материјал, Висока температура керамички,трајни

DEN 1862.40
Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента

Нашите жеден Рециклирани Вода Trapper Rimmed Хранење Послужавник, кој има забава куче коска шема, без никаков �

DEN 479.76
Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен

Иконскиот Милениче хранење Сад карактеристики непропадна дното за да се обезбеди стабилност и високок�

DEN 281.76
SALUTUYA Миленичиња Вода Сад Направен од Дрво Пластика Одбор Безбедно и Еко-пријателски За Хрчак Милениче Внесувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SALUTUYA Миленичиња Вода Сад Направен од Дрво Пластика Одбор Безбедно и Еко-пријателски За Хрчак Милениче Внесувач

Светла боја и стилски дизајн, привлечна и убава.Сите бои се нетоксичен, безбеден и екопријателски 2 во 1 м

DEN 741.60
КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична

Отвори три оброци на ден, здрави и хигиенски, без црна брада, 15 ° навалите, вратот заштита дизајн, храна о�

DEN 192.00