• Неодамнешно
ONWRACE Храна, Вода Фидер -Промет Милениче Фидер Двојно Сад Трајни Сина

ONWRACE Храна, Вода Фидер -Промет Милениче Фидер Двојно Сад Трајни Сина

Buyers rating:
DEN 346.32

Количина на стоки

Со донесувањето на цврст и издржлив материјал, домашно милениче сад е да се носат-, безбеден и еколошки пријателски, нема да му наштетат на здравјето на домашно милениче, и двојно чинии се отстранливи.доаѓаат со нерѓосувачки челик внатрешна сад, ова домашно милениче сад е здрав и доаѓа со мазна површина, што го прави лесно да се чисти и не е лесно да се нечистотија.Дизајниран со лизга база дизајн, миленичиња сад е стабилна и не е лесно да се биде предаден или да се пресели кога домашно милениче е јадење и пиење.и криви зафат го прави удобно да се одржи и не се намалува на рацете и е погодно за храна промени.Миленичиња сад е направен од премија од не ' рѓосувачки челик и пластични материјали.Должината на домашно милениче сад е 38cm, ширината е 25cm и висина е 6cm.Тоа ќе биде идеален избор за пет хранење.Спецификации : Криви зафат го прави удобно да се одржи и не се намалува на рацете и е погодно за храна промени.Andthe милениче сад е стабилна и не е лесно да се биде предаден или да се пресели кога домашно милениче е јадење и пиење, заради против пролизгување база дизајн, кој исто така може да го направи тоа удобни и погодни за домашно милениче да се јаде храната.Од една страна, на пет сад е удобно да се одржи, погодно за храна промени и не се намалува вашите раце благодарение на криви зафат дизајн.Од друга страна, единствена анти-лизга база дизајн го прави на пет сад стабилна и не е лесно да се биде предаден или да се пресели кога домашно милениче е јадење и пиење.Миленичиња сад кој е против пролизгување база дизајн, кој е стабилна и не е лесно да се биде предаден или да се пресели кога домашно милениче е јадење и пиење.И криви зафат дизајн го прави тоа удобно да се одржи, погодно за храна промени, и сад ќе не боли вашите раце.Карактеристики : Со карактеристика на нерѓосувачки челик внатрешна чинии, ова домашно милениче сад е здрав и доаѓа со мазна површина, што го прави лесно да се чисти и не е лесно да се нечистотија.И двојно чинии се монтажни и е издржлив, безбеден, носат-отпорни и еколошки и нема да му наштетат на здравјето на домашно милениче.Нерѓосувачки челик внатрешна чаши дизајн го прави тоа здрав, мазна, не е лесно да се нечистотија како и да е лесно да се чисти.И двојно чинии се монтажни, на материјал е цврст и издржлив, безбеден и еколошки пријателски, нема да му наштетат на здравјето на домашно милениче, па на пет сад е издржлив и носат-отпорни.Тоа ќе биде идеален избор за пет хранење.38cm x 25cm x 6cm/14.96" x 9.84" x 2.36" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична

Отвори три оброци на ден, здрави и хигиенски, без црна брада, 15 ° навалите, вратот заштита дизајн, храна о�

DEN 192.00
Питу Fghuim Интерактивни Загатка Мачка Сад Не Пропадна Миленичиња Забава Фидер Куче Сад Бавно Внесувач, Нередот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Питу Fghuim Интерактивни Загатка Мачка Сад Не Пропадна Миленичиња Забава Фидер Куче Сад Бавно Внесувач, Нередот

Направени од страна на не токсични, екопријателски, bpa free високо квалитетен материјал, недете дизајн на �

DEN 1032.00
Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен

Иконскиот Милениче хранење Сад карактеристики непропадна дното за да се обезбеди стабилност и високок�

DEN 281.76
СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро

Поставените куче сад може да обезбеди здрава исхрана позиција придонесуваат за варење.Кога кучето веќе

DEN 959.76