• Неодамнешно
litymitzromq Куче Храни Сад Дебели Пропадна Отпор Куче Фидер Сад Зелена

litymitzromq Куче Храни Сад Дебели Пропадна Отпор Куче Фидер Сад Зелена

Buyers rating:
DEN 2234.40

Количина на стоки

Благодарејќи и да не се лизга дизајн, оваа бавно фидер сад може да остане на теренот stably и не е лесно да се вознемири.Тоа е бавен фидер сад кои можат ефикасно да го забави јадењето на брзина на домашно милениче да се промовира варење и домашно милениче од задави.Користење на високо-квалитетни pp материјал, тоа е лесен и трајни производи за употреба.Должината на производот е 22.5 см, ширина е 4.8 cm.Тоа е погоден за мали, средни, големи кучиња.и тоа е лесно да се чисти.Спецификации : Што оваа бавно фидер сад може да ви понуди е дека тоа може ефикасно да се успори јадењето на брзина на домашно милениче да се промовира варењето на храната и да се спречи домашно милениче од задави.Оваа бавно фидер сад, која може ефикасно да се успори јадењето на брзина на домашно милениче да се промовира варењето на храната и да се спречи домашно милениче од задави, е вредно да се купи.Тоа е вредно да се купи овој бавно фидер сад, бидејќи тоа може ефикасно да се успори јадењето на брзина на домашно милениче да се промовира варењето на храната и да се спречи домашно милениче од задави.Карактеристики : Ова бавно фидер сад може да остане на теренот stably и не е лесно да се вознемирени на сметка на неговата не се лизга дизајн.Оваа бавно фидер сад има не се лизга дизајн, така што може да остане на теренот stably и не е лесно да се вознемири.Тоа е погоден за мали, средни, големи кучиња.И тоа е лесно да се чисти.22.5 cm x 4.8 cm/8.86" x 1.89" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Бавно Фидер Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Храната Сад за Големи Кучиња, Средни Кучиња, Против Пролизгување Дизајн, Меламнин Куче Сад, Големи домашни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Храната Сад за Големи Кучиња, Средни Кучиња, Против Пролизгување Дизајн, Меламнин Куче Сад, Големи домашни

????Не се лизга Висок Квалитет Меламнин храната сад за puppies, кучиња, мачки ????Мазна површина секогаш ќе бид�

DEN 191.76
Питу Fghuim Интерактивни Загатка Мачка Сад Не Пропадна Миленичиња Забава Фидер Куче Сад Бавно Внесувач, Нередот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Питу Fghuim Интерактивни Загатка Мачка Сад Не Пропадна Миленичиња Забава Фидер Куче Сад Бавно Внесувач, Нередот

Направени од страна на не токсични, екопријателски, bpa free високо квалитетен материјал, недете дизајн на �

DEN 1032.00
ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен

Се карактеризира со 15степен навалена агол и зголемената база дизајн,, миленичиња сад им помага да се нам

DEN 200.16
Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен

Иконскиот Милениче хранење Сад карактеристики непропадна дното за да се обезбеди стабилност и високок�

DEN 281.76
SALUTUYA Миленичиња Вода Сад Направен од Дрво Пластика Одбор Безбедно и Еко-пријателски За Хрчак Милениче Внесувач
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SALUTUYA Миленичиња Вода Сад Направен од Дрво Пластика Одбор Безбедно и Еко-пријателски За Хрчак Милениче Внесувач

Светла боја и стилски дизајн, привлечна и убава.Сите бои се нетоксичен, безбеден и екопријателски 2 во 1 м

DEN 741.60
Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер

Висок Квалитет Направени од керамички и природен дрвен материјал, Висока температура керамички,трајни

DEN 1862.40
Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента

Нашите жеден Рециклирани Вода Trapper Rimmed Хранење Послужавник, кој има забава куче коска шема, без никаков �

DEN 479.76