• Неодамнешно
ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен

ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен

Buyers rating:
DEN 200.16

Количина на стоки

Се карактеризира со 15-степен навалена агол и зголемената база дизајн,, миленичиња сад им помага да се намали на 'рбетот компресија предизвикана од домашни миленици јадење и bowing нивните глави, па како да мачки' вратот.и мачка уши форма се направи да изгледа симпатично и убав изглед.Посебен сад и база дизајн обезбедува домашно милениче сад е едноставно и е лесен за чистење.и транспарентна сад се направи тоа практично за вашите да го набљудуваат домашно милениче вода и храна волумен во сад.Направени од високо квалитетна abs материјал, домашно милениче сад се издржливи и безбедни.Дијаметарот на основата е 15см и висината на домашно милениче сад е 11.5 cm.Таа е погодна за двете мачки и кучиња да ја користите.Спецификации : миленичиња сад донесува посебен сад и база дизајн, и има едноставна структура и е лесно да се чисти.И можете директно да ги набљудуваат домашно милениче вода и внес на храна се должи на транспарентна сад дизајн.Со дизајн на транспарентна сад, на пет сад ви овозможува директно да се набљудува домашно милениче вода и внес на храна.И сад и база се одделени, структурата е едноставна и го прави лесно да се чисти.Доаѓа со посебен сад и база дизајн, структурата на сад е едноставна и го прави лесно да се чисти.Заради транспарентно сад, можете да го набљудуваат домашно милениче вода и внес на храна директно.Карактеристики : Карактеризира со 15-степен навалена агол и зголемената база дизајн,, миленичиња сад им помага да се намали на 'рбетот компресија предизвикана од домашни миленици јадење и bowing нивните глави, па како да се заштитат мачки' вратот.И мачка уши форма се направи да изгледа симпатично и убав изглед.Дефинитивно, на пет сад изгледа прекрасна и доброто изглед, заради мачка уши облик дизајн.Доаѓаат со 15-степен навалена агол и зголемената база дизајн, миленичиња сад им помага да се намали на ' рбетот компресија предизвикана од домашни миленици јадење и bowing нивните глави.Таа е погодна за двете мачки и кучиња да ја користите.База Дијаметар : 15cm/5.91" (Прибл.)Висина : 11.5 cm/4.53" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента

Нашите жеден Рециклирани Вода Trapper Rimmed Хранење Послужавник, кој има забава куче коска шема, без никаков

DEN 479.76
КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична

Отвори три оброци на ден, здрави и хигиенски, без црна брада, 15 ° навалите, вратот заштита дизајн, храна о

DEN 192.00
HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење

Овој внесувач е специјално дизајниран за хранење мравки, кои се погодни за на нив да се јаде.Тоа е висок

DEN 308.88
Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Сад Керамичка Куче и Мачка Двојно Сад со Дрво Застане Не Истури Храна за Миленичиња Вода Фидер

Висок Квалитет Направени од керамички и природен дрвен материјал, Висока температура керамички,трајни

DEN 1862.40