• Неодамнешно
WISTOLL Нерѓосувачки Челик Куче Сад,Здрав и Нерѓосувачки,Гума Не се Лизга Мат,Лесен за Чистење,Генерален за Мачки и Кучиња (2 Парчиња)

WISTOLL Нерѓосувачки Челик Куче Сад,Здрав и Нерѓосувачки,Гума Не се Лизга Мат,Лесен за Чистење,Генерален за

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Материјал : се Користи нерѓосувачки челик материјал,носат-отпорни, и трајни,анти- ' рѓа,полиран да огледало сјај,основата е покриена со гума.Димензии : дијаметар на сад устата е 8",на дното дијаметар изнесува 10",на висина од куче сад е 2.4",тежината е 6.8 оз.Чистење : машина за миење Садови-безбедно и лесно да се чисти.Ова домашно милениче сад гума база може да се отстрани и да се стави на.Дизајн : гумени база може да ги намали пречките и лизгање,Заштита на подот од гребнатини.Станот дното дизајн може да го запре миленичиња до совет на сад над.Цел сега!Ќе добиете сет од 2 нерѓосувачки челик куче храна чинии.Изработени од нерѓосувачки челик.Тоа обезбедува поздрава алтернатива од пластика.На здрав материјал и издржливи перформанси ќе го направи ова куче сад фаворит за вашето домашно милениче.Две чаши од различни големини се погодни за исхрана на потребите на кучиња од различни големини.Секој комплет вклучува две идентични чинии за да се олесни хранење на пет храна и вода, што хранење полесно и давање милениче родителите повеќе мир на умот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење

Овој внесувач е специјално дизајниран за хранење мравки, кои се погодни за на нив да се јаде.Тоа е висок

DEN 308.88
Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента

Нашите жеден Рециклирани Вода Trapper Rimmed Хранење Послужавник, кој има забава куче коска шема, без никаков

DEN 479.76
КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична

Отвори три оброци на ден, здрави и хигиенски, без црна брада, 15 ° навалите, вратот заштита дизајн, храна о

DEN 192.00
СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СИТЕ ЗА ШЕПИ Покачена Куче Чаши Двојно,Керамички Куче Чаши Мали Димензии Куче,Куче Вода Сад,Мачка Храната Сад,Најдобро

Поставените куче сад може да обезбеди здрава исхрана позиција придонесуваат за варење.Кога кучето веќе

DEN 959.76
Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Мрачно Нерѓосувачки Челик Куче Храната Сад со Отстранлив Не - Пропадна Прстен

Иконскиот Милениче хранење Сад карактеристики непропадна дното за да се обезбеди стабилност и високок

DEN 281.76