• Неодамнешно
litymitzromq Храна Контејнер Милениче Сад со Двојна употреба Фидер Две во Едно домашно Милениче Производ Розова

litymitzromq Храна Контејнер Милениче Сад со Двојна употреба Фидер Две во Едно домашно Милениче Производ Розова

Buyers rating:
DEN 353.52

Количина на стоки

На храна за миленичиња внесувач е сув сад и влажни шише поделба дизајн, кои може да содржат и храна и вода и е лесен за употреба.и вода диспензерот може да се рефил вода автоматски.Ова домашно милениче сад изгледа симпатична и стилски заради симпатична цртан филм октопод изглед и мултифункционален забава сад, која може ефикасно храна spills и донесе многу забава за домашни миленици.Направени од премија од не ' рѓосувачки челик и пластични материјали, домашно милениче сад се монтажни, лесен за чистење и за домашни миленици да се користи.Должината на производот е 32cm, а ширината е 21cm и висината е 10cm.Тоа ќе биде идеален избор за пет хранење.Спецификации : Кој симпатична цртан филм октопод изглед и мултифункционален забава сад дизајн, миленичиња сад има висок капацитет и изгледа симпатична и око-фаќање, како и ефикасно да се спречи храна spills и да се зголеми задоволството на домашни миленици.Симпатична цртан филм октопод изглед и мултифункционален забава сад го прави на пет сад симпатична, уникатни и убаво и тоа е удобен и лесен за домашно милениче да се користи домашно милениче сад да јадат храна и да пијат вода.Миленичиња сад изгледа прекрасна и убава и може ефикасно да се спречи храна spills и да се зголеми задоволството на домашни миленици, бидејќи на симпатична цртан филм октопод изглед и мултифункционален забава сад дизајн.Карактеристики : храна за миленичиња внесувач е сув сад и влажни шише поделба дизајн, кои може да содржат и храна и вода и е лесен за употреба.И вода диспензерот може да се рефил вода автоматски.Се карактеризира со сува сад и влажни шише поделба дизајн, ова домашно милениче фидер може да содржат и храна и вода, и вода диспензерот може да се рефил вода автоматски, така домашни миленици може да се јаде храна и пијат вода одделно.Тоа ќе биде идеален избор за пет хранење.32cm x 21cm x 10cm/12.6" x 8.27" x 3.94" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат