• Неодамнешно
TJLSS 1.5 L Миленичиња Вода Сад Преносни Лебди Не-Стап Spout Сад Нема Протекување Фидер Вода Диспензерот Милениче Waterer

TJLSS 1.5 L Миленичиња Вода Сад Преносни Лебди Не-Стап Spout Сад Нема Протекување Фидер Вода Диспензерот Милениче

Buyers rating:
DEN 1243.20

Количина на стоки

Материјал : ABS & PP.Автомобил-монтирани вода сад : Поздравниот-доказ страна лента дизајн, нема вода истекување кога се тресе, се прилагодат на различни автомобил-монтирани средини.Против пролизгување мат : четири страни на основата се дизајнирани со анти-лизга душеци, изработка на домашни миленици пијат повеќе стабилна.ABS одлични материјали : избраниот високо-квалитетна ABS материјали, цврсти и издржливи, занаетчиство, едноставен и елегантен.Лижат и да пијат вода : криви вода сад одговара на миленичиња е орален структура и е повеќе во линија со домашно милениче природни пиење метод.Материјал : ABS & PP.Автомобил-монтирани вода сад : Поздравниот-доказ страна лента дизајн, нема вода истекување кога се тресе, се прилагодат на различни автомобил-монтирани средини.Против пролизгување мат : четири страни на основата се дизајнирани со анти-лизга душеци, изработка на домашни миленици пијат повеќе стабилна.ABS одлични материјали : избраниот високо-квалитетна ABS материјали, цврсти и издржливи, занаетчиство, едноставен и елегантен.Лижат и да пијат вода : криви вода сад одговара на миленичиња е орален структура и е повеќе во линија со домашно милениче природни пиење method Project : Пет Фидер Drinker Name : Пет лебди на вода bowlcolor : gray Weight : 600g Volume : 1.5 LDue за рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm, и бидете сигурни дека не ум пред да го купат.Поради разликите во компјутерските екрани и прилагодувањата за екранот, боите на вистинските предмети може да се разликува малку од слики.ви благодариме за разбирањето!Пакет содржи : 1x миленичиња вода dispenser Only продаде главни производи, не други products Only продаде главниот производ, а не на други производи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ONWRACE Храна, Вода Фидер Симпатична Миленичиња Кучиња, Мачки Хранење со Двојна употреба Чинии -Промет Транспарентен

Се карактеризира со 15степен навалена агол и зголемената база дизајн,, миленичиња сад им помага да се нам

DEN 200.16
КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Мачка Сад мачка Храна Носителот Куче Сад Куче Слив мачка Сад Двојно Сад Грлото на Заштита Симпатична

Отвори три оброци на ден, здрави и хигиенски, без црна брада, 15 ° навалите, вратот заштита дизајн, храна о

DEN 192.00
Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рециклиран Вода Trapper Rimmed Хранење Лента

Нашите жеден Рециклирани Вода Trapper Rimmed Хранење Послужавник, кој има забава куче коска шема, без никаков

DEN 479.76
HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HZHLao Мравка Комплет Различни Стилови и Големини Мравка Фарма на Животните Плоча Инсекти Вода Храната Сад Хранење

Овој внесувач е специјално дизајниран за хранење мравки, кои се погодни за на нив да се јаде.Тоа е висок

DEN 308.88