• Неодамнешно
Augegel Кутре Фидер за Повеќе Puppies, 4 Брадавиците Само Хранење Чаша Млеко за Мачиња, Puppies, Зајаци 180ML

Augegel Кутре Фидер за Повеќе Puppies, 4 Брадавиците Само Хранење Чаша Млеко за Мачиња, Puppies, Зајаци 180ML

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

[Побезбедно Само Старечки Кутре/Мачиња Фидер] - Направени од храна одделение ABS материјали, има добра висока температура отпор, трајни, еднократно, безбедно и нетоксичен. [Слободни вашите раце Хранење] - има 4 хранење млазници дека малите можат да suckle млеко од кои се дизајнирани да се чувствуваат како, иако тие се димовска од родител.На врвот на чувство за повеќе природни за млади животни исто така е полесно на тебе како вршител на должноста отколку да се има да шише храна или со игла се хранат. [Лизгачки Сад Покрие Дизајн ] - во Споредба со традиционалните внесувач, ние го користите вграден во лизгачки капак за да се намали ризикот од одлевање.ABS материјали тело се полесно да се чисти и да имаме подолг живот. [Капацитет Сте Загрижени] - max капацитет за Augegel милениче млеко внесувач е 180ml и Вкупно 4 симулираат брадавиците за млеко сад може да биде задоволен со 4 милениче бебе во исто време. [Како може да се реши проблемот на млеко истекување] - Ние дизајниран оваа силикони pacifier врз основа на вискозност на најпопуларните milks на пазарот, па може да се користи во повеќето семејства.Купи со доверба.Ние нудиме бесплатно враќање и замена рок од 30 дена. 1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни

За да се задоволат животните потреби на две домашни миленици во исто време, без борба, кога хранење, па н

DEN 780.48
Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи

Сет од 2 нерѓосувачки куче храна чинии, едноставен и лесен,, ви овозможува да им служи на храна и вода во и

DEN 1694.40
Petface Меламнин Мачка Сад
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Petface Меламнин Мачка Сад

Цветен двојно милениче сад, совршен за јадење и борбата против вашата мачка е жед.Направени од меламнин

DEN 551.76
BugSnub Мравка Доказ Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BugSnub Мравка Доказ Лента

Чувајте ги мравките надвор од вашето домашно милениче храната сад, без користење на неуредна течности и

DEN 887.76
Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет

Здравје : Пет здравје.подигање на нивото на мачка храна чинии се погодни за варење, помага мачка проголт

DEN 2399.76