• Неодамнешно
Феникс b2c Интерактивни Нерѓосувачки Делукс Интерактивни Играчка Челик Миленичиња Куче, Мачка Хранење Фидер Двојно Чаша Вода, Храна Носителот Добар Подарок за Миле

Феникс b2c Интерактивни Нерѓосувачки Делукс Интерактивни Играчка Челик Миленичиња Куче, Мачка Хранење Фидер

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Значењето на игра со вашата мачка : игра помага на бебето тело развој и coordinate.By играат заедно, тие исто така може да се подобри и да ги подобрат своите социјални и комуникациски вештини.Чувајте ги вашите мачка здрав и активен ментално и физички.Значењето на игра со вашата мачка : игра помага на бебето тело развој и coordinate.By играат заедно, тие исто така може да се подобри и да ги подобрат своите социјални и комуникациски вештини.Овие интерактивни мачка играчки изработени од не-токсични материјали и се издржливи и практични.Можете да се разбере подобро и пристап на вашиот мачиња, кога ќе играат со нив.Точка Име : Пет Сад Материјал : Пластични + Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Двоен-сад Дизајн, Лесен, Залак Отпорни Големина : 28cm x 14cm 4cm x/11" x 5.51" x 1.57" (Прибл.) Сад со Дијаметар : 11cm/4.33" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна

15° Чудни Куче Сад : навалена куче храната сад чува храната паѓа на центар.Малку наклонети површина го сп

DEN 868.80
Petface Меламнин Мачка Сад
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Petface Меламнин Мачка Сад

Цветен двојно милениче сад, совршен за јадење и борбата против вашата мачка е жед.Направени од меламнин

DEN 551.76
Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња

ДОВЕРБА : за Разлика од другите конвенционални пластични чаши, овој сет сад со хигиенска површина е напр

DEN 1888.80
BugSnub Мравка Доказ Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BugSnub Мравка Доказ Лента

Чувајте ги мравките надвор од вашето домашно милениче храната сад, без користење на неуредна течности и

DEN 887.76