• Неодамнешно
LIANXUE Миленичиња Куче Куче Анти Gulping Забави Храна, Вода Јадење Сад Фидер за Јадење Здраво

LIANXUE Миленичиња Куче Куче Анти Gulping Забави Храна, Вода Јадење Сад Фидер за Јадење Здраво

Buyers rating:
DEN 137.28

Количина на стоки

Анти-gulping куче јадење може да се користи за да се одржи на вода или храна.Погоден за кучиња, мачки, зајакот.итн.На тешки пластичен сад им помогне на вашето домашно милениче да се јадат побавно,прекинете со јадењето брзо, заштити вашето домашно милениче се јаде во безбедноста,спречување на надуеност и непријатност.Оваа побавно темпо помага во намалување на вишокот на внесувањето воздух, што доведува до подобрување на варењето и намалување на ризикот од нередот.Големина : стан.17cmx5cm/6.69"x1.97". 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : анти-gulping куче јадење може да се користи за да се одржи на вода или храна.Погоден за кучиња, мачки, зајакот.итн.На тешки пластичен сад им помогне на вашето домашно милениче да се јадат побавно,прекинете со јадењето брзо, заштити вашето домашно милениче се јаде во безбедноста,спречување на надуеност и непријатност.Оваа побавно темпо помага во намалување на вишокот на внесувањето воздух, што доведува до подобрување на варењето и намалување на ризикот од нередот.Куче Сад само,други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Пластични Големина : стан.17cmx5cm/6.69"x1.97" Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Куче Анти-Gulping Јадење (без мало пакет).

Карактеристики на стоката

Material:
Plastic
Size:
app.17cmx5cm/6.69''x1.97''
Color:
Random delivery (If you buy more than one,the color you received may be the same color or different colors)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Transition
2.Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Dog Anti-Gulping Dish (without retail package) :

Купувачи како што сакаат

Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња

ДОВЕРБА : за Разлика од другите конвенционални пластични чаши, овој сет сад со хигиенска површина е напр

DEN 1888.80
Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем

ВО ВРСКА со ПРОИЗВОДОТОваа чаша чај првенство содржи 4 дела : основа со пластична рачка + чаша тело (borosilica

DEN 424.56
Petface Меламнин Мачка Сад
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Petface Меламнин Мачка Сад

Цветен двојно милениче сад, совршен за јадење и борбата против вашата мачка е жед.Направени од меламнин

DEN 551.76
Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна

15° Чудни Куче Сад : навалена куче храната сад чува храната паѓа на центар.Малку наклонети површина го сп

DEN 868.80
WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни

За да се задоволат животните потреби на две домашни миленици во исто време, без борба, кога хранење, па н

DEN 780.48