• Неодамнешно
OMEM Пет Чаши, Керамика и Спречување на Алергии, подготовка за Мали и Средни Кучиња и Мачки Дома

OMEM Пет Чаши, Керамика и Спречување на Алергии, подготовка за Мали и Средни Кучиња и Мачки Дома

Buyers rating:
DEN 228.96

Количина на стоки

Преносни и удобен : користете исклучиво за домашните миленичиња, куќа декорација дизајн.Идеален за употреба дома, на отворено или во затворен простор.ГОЛЕМИНА : 4.7 мерка "(12 cm) широк x2.9" (7.5 cm) висока.Одговара XS да средни кучиња и мачки.Солиден 9 см керамички сад дното на садот за да ја задржите од ѓубрето над.Ние сме посветени на создавање на голема милениче производи, и може да обезбеди гаранција за квалитет!. 100% домашно МИЛЕНИЧЕ безбедност : храна-одделение керамички сад.Со исклучителни мазна сад за лесно чистење и дезинфекција може да се стави во машина за миење садови.Внатрешни работи добар помошник за посебни видови храна и пиење сад.Целосна производство на вештачки керамички сад, ако неисправни, ве молам, прости ми!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Petface Меламнин Мачка Сад
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Petface Меламнин Мачка Сад

Цветен двојно милениче сад, совршен за јадење и борбата против вашата мачка е жед.Направени од меламнин

DEN 551.76
Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Лубеницата Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Лубеницата Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење

Материјал &Size Бамбус+Нерѓосувачки Челик, јас во X 5.5 5.5 во X 2.1 во / O D4.3во X H1.4in, јас 14cm X 14cm X 5.4 cm / O D11cm X H3.5cm.

DEN 383.76
Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна

15° Чудни Куче Сад : навалена куче храната сад чува храната паѓа на центар.Малку наклонети површина го сп

DEN 868.80
Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем

ВО ВРСКА со ПРОИЗВОДОТОваа чаша чај првенство содржи 4 дела : основа со пластична рачка + чаша тело (borosilica

DEN 424.56
WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни

За да се задоволат животните потреби на две домашни миленици во исто време, без борба, кога хранење, па н

DEN 780.48