• Неодамнешно
frigidssm Кученце Куче, Мачка 2 Чаши Храна, Вода Јадење Не се Лизга Фидер Двојно Фармацевт Сад Милениче Материјали

frigidssm Кученце Куче, Мачка 2 Чаши Храна, Вода Јадење Не се Лизга Фидер Двојно Фармацевт Сад Милениче Материјали

Buyers rating:
DEN 114.96

Количина на стоки

Високо квалитетен материјал, заштита на животната средина.Двојно милениче јадење хранење сад.Двојно чинии, исто така, ќе ви овозможи да се хранат два домашни миленици во исто време.Одличен начин да се задржи на храна и вода чаши заедно.Погоден за куче, куче, мачка и други домашни миленици.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Сад.Спецификации : Двоен милениче јадење хранење сад.Одличен начин да се задржи на храна и вода чаши заедно.Високо квалитетен материјал, заштита на животната средина.Чиста боја, изгледаат слатко и прекрасна.Погоден за куче, куче, мачка и други домашни миленици.Тип : Пет Сад Материјал : ПП Боја : од страна на Случајни Карактеристики : Трајни, Не се лизга, Двојно Сад Дизајн, Светла Боја, Пет Материјали Големина : 27.5 cm x 15.5 cm x 3.2 cm/10.83" x 6.10" x 1.26" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Милениче Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет

Здравје : Пет здравје.подигање на нивото на мачка храна чинии се погодни за варење, помага мачка проголт

DEN 2399.76
Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња

ДОВЕРБА : за Разлика од другите конвенционални пластични чаши, овој сет сад со хигиенска површина е напр

DEN 1888.80
Petface Меламнин Мачка Сад
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Petface Меламнин Мачка Сад

Цветен двојно милениче сад, совршен за јадење и борбата против вашата мачка е жед.Направени од меламнин

DEN 551.76
Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем

ВО ВРСКА со ПРОИЗВОДОТОваа чаша чај првенство содржи 4 дела : основа со пластична рачка + чаша тело (borosilica

DEN 424.56