• Неодамнешно
Asdf586io Куче Додатоци, Зима И Топло, Волнени Предиво Поврзана Куче Мачки Џемпер Pullover Јакна Грб Миленичиња Облека - Зелена L

Asdf586io Куче Додатоци, Зима И Топло, Волнени Предиво Поврзана Куче Мачки Џемпер Pullover Јакна Грб Миленичиња

Buyers rating:
DEN 114.72

Количина на стоки

Кој добра текстура џемпер дизајн, ова домашно милениче џемпер е едноставен, но стилски во студена зима.Направен од висок квалитет на волнени предиво материјал, што чува вашите миленици топло, пријатно и удобно.Деликатни затегнување ракави, исто така ефикасно да го заштити вашите миленици од добивање на настинка.Функција : Топло, Удобно, Windproof Ткаенината Дизајн, Миленичиња Облека. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Ако поради некоја причина не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да го решите проблемот.Спецификации : Кој добра текстура џемпер дизајн, ова домашно милениче џемпер е едноставен, но стилски во студена зима.Направен од висок квалитет на волнени предиво материјал, што чува вашите миленици топло, пријатно и удобно.Деликатни затегнување ракави, исто така ефикасно да го заштити вашите миленици од добивање на настинка.Тип : Куче Џемпер Материјал : Волнени Предиво Погоден за : Кучиња и Мачки Функција : Топло, Удобно, Windproof Ткаенината Дизајн, Миленичиња Облека Големина : [Нашите Големина XS] Должина : 15cm/6.30", Биста : 27cm/10.63", Предложил Тежина : 1-1.5 kg (Прибл.) [Нашите Големина S] Должина : 18cm/7.87", Биста : 30cm/12.60", Предложил Тежина : 1-1.5 kg (Прибл.) [Нашите Големина M] Должина : 23cm/9.87", Биста : 35cm/14.57", Предложил Тежина : 2kg (Прибл.) [Нашите Големина L] Должина : 28cm/11.81", Биста : 42cm/16.54", Предложил Тежина : 3kg (Прибл.) [Нашите Големина XL] Должина : 33cm/13.78", Биста : 47cm/18.50", Предложил Тежина : 4.5 кг (Прибл.) [Нашите Големина XXL] Должина : 38cm/15.75", Биста : 52cm/20.47", Предложил Тежина : 6kg (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Куче Џемпер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна

15° Чудни Куче Сад : навалена куче храната сад чува храната паѓа на центар.Малку наклонети површина го сп

DEN 868.80
Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња

ДОВЕРБА : за Разлика од другите конвенционални пластични чаши, овој сет сад со хигиенска површина е напр

DEN 1888.80
Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи

Сет од 2 нерѓосувачки куче храна чинии, едноставен и лесен,, ви овозможува да им служи на храна и вода во и

DEN 1694.40
BugSnub Мравка Доказ Лента
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BugSnub Мравка Доказ Лента

Чувајте ги мравките надвор од вашето домашно милениче храната сад, без користење на неуредна течности и

DEN 887.76