• Неодамнешно
ocijf179 Куче Храната Сад 400ml Миленичиња Куче, Мачка Храна Пластични Нерѓосувачки Челик Не се Лизга Носат-Отпорни, Сад - Сина

ocijf179 Куче Храната Сад 400ml Миленичиња Куче, Мачка Храна Пластични Нерѓосувачки Челик Не се Лизга Носат-Отпорни,

Buyers rating:
DEN 1564.80

Количина на стоки

Направени од високо квалитетни PP и нерѓосувачки челик материјал, тоа е не-токсични, безопасни, издржливи.Се одликува со елегантна и убава стил, да се биде анти-пропадна, анти-падот и отпорни на топлина.Тоа може да се користи за да се одржи на вода или храна.Карактеристики : Не се лизга, за Складирање Сад, Не-токсични.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ – по приемот на производот, ве молиме проверете пакет содржина.Ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот и придаваат големо значење за клиентите шопинг искуство.Ние нудиме една година гаранција услуга!Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Спецификации : Направен од високо квалитетни PP и нерѓосувачки челик материјал, тоа е не-токсични, безопасни, издржливи.Се одликува со елегантна и убава стил, да се биде анти-пропадна, анти-падот и отпорни на топлина.Тоа може да се користи за да се одржи на вода или храна.Точка Име : Куче Храната Сад Материјал : Пластични, од не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Не се лизга, за Складирање Сад, Не-токсични Големина : 23cm x 23cm x 5.5 cm/9.05" x 9.05" x 2.17" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Куче Храната Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи

Сет од 2 нерѓосувачки куче храна чинии, едноставен и лесен,, ви овозможува да им служи на храна и вода во и

DEN 1694.40
WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни

За да се задоволат животните потреби на две домашни миленици во исто време, без борба, кога хранење, па н

DEN 780.48
Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Двојно Куче Сад Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои за Мали, Средни и Големи Кучиња Чаши Мачка Миленичиња

ДОВЕРБА : за Разлика од другите конвенционални пластични чаши, овој сет сад со хигиенска површина е напр

DEN 1888.80
Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем

ВО ВРСКА со ПРОИЗВОДОТОваа чаша чај првенство содржи 4 дела : основа со пластична рачка + чаша тело (borosilica

DEN 424.56