• Неодамнешно
Platinum Миленици Модерната Двојно Ресторан Мачка Застане со Две 1-Купот Rimmed Чинии, Памук Бонбони Розова

Platinum Миленици Модерната Двојно Ресторан Мачка Застане со Две 1-Купот Rimmed Чинии, Памук Бонбони Розова

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Рачно Кован Ковано Железо Кат Штанд.Отпорни, долготрајни заврши.САД Компанија.Доаѓа со Два Нерѓосувачки Челик Мачка Чаши.Гаранција против ' рѓа.На Платина Миленици Модерната Двојно Мачка Фидер прави секој оброк незаборавни.Мачката фидер вклучува две нерѓосувачки челик широк rimmed чаши дизајниран со вашиот писе во умот.Издржливи рака-фалсификувани ковано железо прави до оваа убава трибина со гума бази на додадена на дното на нозе за да се задржи вашата мачка е храна и вода во место.Домот внесувач е завршена со ФДУ во согласност мат црна powdercoat.Екстра Широк Rim чинии се вкусно врежана со шепи, машина за миење садови-безбедно, и завршил во foodsafe powdercoat во низа на бои.Со доживотна гаранција против ' рѓа, вашиот маче ќе бидат сигурни дека за да уживате во неговиот или нејзиниот фидер за остатокот на неа шарени живот.Чинии се мери во течност унци и се заокружува на четвртиот големини.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи

Сет од 2 нерѓосувачки куче храна чинии, едноставен и лесен,, ви овозможува да им служи на храна и вода во и

DEN 1694.40
Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чисто Стакло Teacup со Капак и Infuser,Отстранлив Транспарентен Чаша со Прекрасна Мачка Куче во Облик на Декорација,Голем

ВО ВРСКА со ПРОИЗВОДОТОваа чаша чај првенство содржи 4 дела : основа со пластична рачка + чаша тело (borosilica

DEN 424.56