• Неодамнешно
Petface Меламнин Мачка Сад

Petface Меламнин Мачка Сад

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

Цветен двојно милениче сад, совршен за јадење и борбата против вашата мачка е жед.Направени од меламнин материјал, и издржливи и долготрајни.Однесувајте се кон вашиот писе да светла, атрактивни сад, со црвена и портокалова шепа печати на моделот.Оваа чаша е лесен, лесен-чиста површина го прави совршен додаток за секој зафатен домаќинство.Погоден за храна или вода, држете се на вашата мачка потреби на едно место.Опис на производот На Меламнин Двојно Сад со Petface е совршено ткаеше за вашата мачка да вечера во стил.Тоа може да се користи и за хранење и поење.Лесен и лесно да се чисти.Погоден за храна или вода.Совршен за мачки и мачиња.Сет Содржи : 1 x Меламнин Двојно Мачка Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет

Здравје : Пет здравје.подигање на нивото на мачка храна чинии се погодни за варење, помага мачка проголт

DEN 2399.76
WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEIJ Мачка Кучиња Чаши Мачка Вода Сад,3in1 Мачка Влажна и Сува Храна Сад во Собата,Пет Хранење Пластичен Сад,домашни

За да се задоволат животните потреби на две домашни миленици во исто време, без борба, кога хранење, па н

DEN 780.48
Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи

Сет од 2 нерѓосувачки куче храна чинии, едноставен и лесен,, ви овозможува да им служи на храна и вода во и

DEN 1694.40
Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна

15° Чудни Куче Сад : навалена куче храната сад чува храната паѓа на центар.Малку наклонети површина го сп

DEN 868.80
Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Лубеницата Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши Лубеницата Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење

Материјал &Size Бамбус+Нерѓосувачки Челик, јас во X 5.5 5.5 во X 2.1 во / O D4.3во X H1.4in, јас 14cm X 14cm X 5.4 cm / O D11cm X H3.5cm.

DEN 383.76