• Неодамнешно
Asdf586io Куче Додатоци, Мода Cowhide Кожа Snap Копчиња Миленичиња Куче, Мачка Прилагодливи Вратот и Јаката Оркестарот - Розова XS со Бел

Asdf586io Куче Додатоци, Мода Cowhide Кожа Snap Копчиња Миленичиња Куче, Мачка Прилагодливи Вратот и Јаката

Buyers rating:
DEN 101.28

Количина на стоки

Полна боја дизајн пет јака, едноставни и стилски.Направени од cowhide материјал, меки и удобни.Метал snap копчиња, погодно да се носат.Карактеристики : Бел, Полна Боја, Брзо Копчиња, Трајни, Прилагодлив, Удобно. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Ако поради некоја причина не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да го решите проблемот.Спецификации : Солидна боја дизајн пет јака, едноставни и стилски.Направени од cowhide материјал, меки и удобни.Метал snap копчиња, погодно да се носат.Тип на : Пет Јака Материјал : Cowhide, Метал Карактеристики : Бел, полна Боја, Брзо Копчиња, Трајни, Прилагодлив, Удобно XS Димензии : Ширина : 1.3 см/0.51", Должина : 13cm - 22cm/5.12" - 8.66" (Прибл.) S Димензии : Ширина : 1.3 см/0.51", Должина : 17cm - 27cm/6.69" - 10.63" (Прибл.) М Димензии : Ширина : 1.3 см/0.51", Должина : 22cm - 35cm/8.66" - 13.78" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Пет Јака.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Куче Сад со Анти-Пропадна Гумена База,домашни Миленици Фидер Сад и Вода Сад,Куче Чаши Избор за Мали/Средни/Големи

Сет од 2 нерѓосувачки куче храна чинии, едноставен и лесен,, ви овозможува да им служи на храна и вода во и

DEN 1694.40
Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мачка Чинии,Куче Чинии,Керамички Мачка Чинии,Мачка Храна Стојат,Куче Храна Стојат,Куче Јадење,Мачка Јадење,Пет

Здравје : Пет здравје.подигање на нивото на мачка храна чинии се погодни за варење, помага мачка проголт

DEN 2399.76
Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чудни Нерѓосувачки Челик Куче Сад, Навалена Агол Не Истури Не-Пропадна Мачка Храната Сад, Стрес Бесплатна Храна

15° Чудни Куче Сад : навалена куче храната сад чува храната паѓа на центар.Малку наклонети површина го сп

DEN 868.80