• Неодамнешно
BestPet Милениче Виткање Кафез Куче Гајба Кинолошки со АБС Лента, 30-Инчен

BestPet Милениче Виткање Кафез Куче Гајба Кинолошки со АБС Лента, 30-Инчен

Buyers rating:
DEN 1031.76

Количина на стоки

✔【КУЧЕ ГАЈБА НАПРАВЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】 : 30 инчен куче гајба направени од висока затегнувачка-сила жица колосек.Куче кафез идеален за обука и транспорт добро се однесувал домашни миленици.Домашно милениче гајба епоксидна слој заврши протега на живот на гајба и дава отпор против ' рѓа, корозија, и исчезнува, дури и во повеќето екстремни клими.Куче Гајба Куче Кафез Милениче Гајба. ✔【ДИЗАЈНИРАН за ДА БЕЗБЕДНО И УДОБНО】 : миленичиња кафез имаат две големи врати, една пред и една на страна, лесно може да се отвори, во близина.Тешки безбедно заклучување со двојна брави, обезбедување сигурна и безбедна средина за вашето домашно милениче.Куче кафез дизајниран да се задржи животни безбедно и удобно.Домашно милениче кинолошки жица куче гајба животинско кафез. ✔【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО】 : Ова куче кафез не бара никакви алатка собранието, Куче кафез може да се постави директно.Тоа трае само неколку минути.Миленичиња кафез divider може да се одвои на две домашни миленици во две празни места.Куче гајба милениче кафез куче кафез со divider. ✔【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 : куче кафез Вклучува трајни течење-доказ ABS композитни лента што не ќе дамка, да искриват, ги кородираат или задржи пет мириси.Миленичиња кафез дното пан карактеристики интегрирана усна околу периметарот, да содржи било хаос од одлевање надвор од куче кинолошки.Куче кафез со фах милениче гајба метал куче кафез. ✔【ОГРАДИ ЛЕСЕН ЗА СКЛАДИРАЊЕ И ПРЕНОСНИ】 : Ова домашно милениче кафез со дршката е идеална за патување .Пати-и-го носат изградба куче гајба со расклопна дизајн која збира во пакет со помалку од 3" дебела.Карактеристики отстранлив сметководствена се справи со кој може да се монтира на било која страна на гајба како што е потребно.Можете лесно може да го носи или storege ова куче кафез.Куче гајба со рачка метал куче кафез куче кинолошки.Набори надолу и да се постави за помалку од 1 минута лесно - го однесе никаде!Големина : 30" Долго x 21" Широк x 24" Висока, 1" е подолг, поширок и повисок отколку повеќето други 30" кафези Заоблени Рабови - Побезбеден за кученце Две Гром Резиња за секој врати - се Задржи pup безбедно Долго l.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Метал Затворен Големи Куче Кинолошки ,од не ' Рѓосувачки Челик Милениче Кафези 45 инчи Куче Гајба Кафез со Тркала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метал Затворен Големи Куче Кинолошки ,од не ' Рѓосувачки Челик Милениче Кафези 45 инчи Куче Гајба Кафез со Тркала

Вкупната големина и гаранција услуга : големината е 45"L X 30"W X 31"H; Тешки рамка : направен од висока јачина о�

DEN 8039.76
Домашно милениче Продавница Другата Врата 4 Вратата Челик Гајба за Кучиња/Мачки со Гаража во Стилот на Вратата,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Продавница Другата Врата 4 Вратата Челик Гајба за Кучиња/Мачки со Гаража во Стилот на Вратата,

Производ Димензии : 27 x 18.2 x 21.8 инчи.Карактеристики 4 врати, вклучувајќи голем страна на вратата која се от

DEN 3527.52
Преносни Pop-Up Куче Гајба-X Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Pop-Up Куче Гајба-X Големи

Zippered мрежа вратата и решетката страничните прозорци.PopUP, исто така, огради станот за лесно складирање ил

DEN 767.52