• Неодамнешно
Кората Brite отворат Расклопна Патување Гајба во 2 Големини

Кората Brite отворат Расклопна Патување Гајба во 2 Големини

Buyers rating:
DEN 863.76

Количина на стоки

Кората Brite е Packable Патување Гајба е Одлична за сите ваши Авантури.Идеални за Патување, Кампување, и за Домашна употреба.Чувајте ги вашите Мир на Умот, кога просторот е ограничен.Совршено Решение За Заштеда На Простор.Поп Отворен Дизајн за размена на Инстант Постави.Расклопна за Лесни за Складирање.Торбичката Вклучени.Гајба е направен од 210 D Оксфорд Ткаенина и Челик Жица.Mesh Вентилација на Предните и Страничните Панели.Лесно Се Отвори/Затвори Патент Вратата.Може да се смести во ќебиња и кревети за Оптимална Удобност и Персонализација.Достапни во Две Големини да се приспособат на Екстра Големи до Мали вклучувајќи домашни миленици, Кучињата и Мачките.Најдобро Одговара за домашни Миленици кои се Кинолошки Обучени како празна кутија е Направен од Мек Материјал.Екстра Голема големина е 47x29x29 инчи и огради во 17-инчен дијаметар футрола.Претпазливост.Гајби отворат со умерена сила.Пресврт завршува во спротивна насока да се затвори.Референтна слика водич за детали.Кората Brites Патување Гајба е Одлична за Кампување, Патување, и за Домашна Употреба.Совршено Решение За Заштеда На Простор.Поп Отворен Дизајн за размена на Инстант Постави.Расклопна за Лесни за Складирање.Торбичката Вклучени.Гајба е направен од 210 D Оксфорд Ткаенина и Челик Жица.Може да се смести во ќебиња и кревети за Оптимална Удобност и Персонализација.Голема големина е 35x22x22 инчи и огради во 12-инчен дијаметар футрола.Екстра Голема големина е 47x29x29 инчи и огради во 17-инчен дијаметар футрола.Кората Brites Патување Гајба е Одлична за Кампување, Патување, и Дома Use Perfect Решение за Заштеда на Простор.Поп Отворен Дизајн за размена на Инстант Постави.Расклопна за Лесни за Складирање.Торбичката Вклучени.Гајба е направен од 210 D Оксфорд Ткаенина и Челик Жица.Може да се смести во ќебиња и кревети за Оптимална Удобност и Персонализација.Ве молиме Имајте во предвид : Овие гајби се изработени од мек материјал и се само за домашни миленици кои се гајба обучени.Голема големина е 35x22x22 инчи и огради во 12-инчен дијаметар футрола.Екстра Голема големина е 47x29x29 инчи и огради во 17-инчен дијаметар футрола.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

48-Инчен Двојна Врата iCrate со Руно Кревет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

48-Инчен Двојна Врата iCrate со Руно Кревет

Гајба 48 L x 30 W x 33 H Инчи.Идеален за домашни миленици 91 до 110 килограми.Двојна Врата.Капакот и Носат Конфигу

DEN 249.60
Balacoo Милениче Виткање Кафез Медиум Милениче Кафез Расклопна Куче Гајба со Тоалет Погоден за Куче, Мачка Зајакот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Balacoo Милениче Виткање Кафез Медиум Милениче Кафез Расклопна Куче Гајба со Тоалет Погоден за Куче, Мачка Зајакот

Издржливи во Употреба На трајни метална куче кафез дизајн создава безбедно место за вашиот миленик ког

DEN 839.76