• Неодамнешно
4x4 Северна Америка МИМ Безбедно VarioCage Двојно - Несреќа Тестирани Куче Транспорт Кинолошки, Прилагодлив

4x4 Северна Америка МИМ Безбедно VarioCage Двојно - Несреќа Тестирани Куче Транспорт Кинолошки, Прилагодлив

Buyers rating:
DEN 1200.00

Количина на стоки

САМО Куче Транспорт Кафез да Помине Предни, Задни не е сигурен да биде оној кој одговара на вашето возило и на потребите на вашето куче.Variocage вклучува вграден во копче за заклучување за безбедност.Во случај на несреќа, а заробени куче може да биде ослободен преку уникатен отворот за случај на потреба.Сите модели се опремени со гума тепих за удобност, тивко и лесна за чистење.Прилагодлив, telescoping должина од 29.92 Инчен да 40.55 Инч.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Метал Затворен Големи Куче Кинолошки ,од не ' Рѓосувачки Челик Милениче Кафези 45 инчи Куче Гајба Кафез со Тркала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метал Затворен Големи Куче Кинолошки ,од не ' Рѓосувачки Челик Милениче Кафези 45 инчи Куче Гајба Кафез со Тркала

Вкупната големина и гаранција услуга : големината е 45"L X 30"W X 31"H; Тешки рамка : направен од висока јачина о

DEN 8039.76
Среден Запад Куче Гајба Кат Мрежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среден Запад Куче Гајба Кат Мрежа

Кат мрежа за куче гајба го задржува вашето домашно милениче куче покачена s Кат Мрежи се дизајнирани да

DEN 1436.88
Преносни Pop-Up Куче Гајба-X Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Pop-Up Куче Гајба-X Големи

Zippered мрежа вратата и решетката страничните прозорци.PopUP, исто така, огради станот за лесно складирање ил

DEN 767.52
Balacoo Милениче Виткање Кафез Медиум Милениче Кафез Расклопна Куче Гајба со Тоалет Погоден за Куче, Мачка Зајакот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Balacoo Милениче Виткање Кафез Медиум Милениче Кафез Расклопна Куче Гајба со Тоалет Погоден за Куче, Мачка Зајакот

Издржливи во Употреба На трајни метална куче кафез дизајн создава безбедно место за вашиот миленик ког

DEN 839.76