• Неодамнешно
Крстарење Придружник Носат Мене Милениче Гајба

Крстарење Придружник Носат Мене Милениче Гајба

Buyers rating:
DEN 981.84

Количина на стоки

Лесно-го Носат Дизајн – Овој лесен и пренослив мали миленичиња гајба е дизајниран за лесна за носење; Карактеристики здрав врвот рачка за безбедно пет транспорт.Дизајниран да Трае – Направени од издржлив, долго-траен пластични материјали со кои можете лесно да се чистат со влажна крпа или црево надолу како што е потребно.Smart Функции – Опремен со еден сигурносен појас исечок на секоја страна за безбеден автомобил патување, исто Така, е врвот на воздухот отвори за вентилација за да се задржи миленици среќни.Две Големини на Располагање – Доаѓа во или мали (19.75 инчи долг од 13 инчи, широк од 12 инчи висок) или medium (23 инчи долго за 15,5 инчи, широк од 13.75 инчи висок).Неколку Бои – го Зграби вашето домашно милениче превозникот во боја која одговара на вашето куче или мачка е личност; Доаѓа во сина, зелена, портокалова и розева.Безбедно транспорт вашата мала куче или мачка на ветеринар, groomer е, дневни и повеќе со овој прифатлива Крстарење Придружник Мали Миленичиња Гајба.Дизајнирано за да ги задржи миленици удобен и да се овозможи лесно носење, овој практичен милениче превозникот е направена од ултра-издржливи сепак лесен пластичен материјал и е опремен со отворите за вентилација за дополнителна удобност.Тоа, исто така, има еден сигурносен појас исечок на секоја страна, така што вие можете безбедно да се обезбеди за време на автомобил вози.Неколку бои се на располагање за да одговараат на вашите лични преференци.Големини : Мал : 19.75 инчи долг од 13 инчи, широк од 12 инчи висок; Има до 25 pounds Medium : 23 инчи долго за 15,5 инчи, широк од 13.75 инчи висок; Држи до 35 pounds Made на цврсти, трајни plastic Air отвори за ventilation Seat појас cutouts на секоја страна.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Balacoo Милениче Виткање Кафез Медиум Милениче Кафез Расклопна Куче Гајба со Тоалет Погоден за Куче, Мачка Зајакот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Balacoo Милениче Виткање Кафез Медиум Милениче Кафез Расклопна Куче Гајба со Тоалет Погоден за Куче, Мачка Зајакот

Издржливи во Употреба На трајни метална куче кафез дизајн создава безбедно место за вашиот миленик ког

DEN 839.76
В. В. Redmon Преносни Pop-Up Куче Гајба-Среден
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

В. В. Redmon Преносни Pop-Up Куче Гајба-Среден

PopUP, исто така, огради станот за лесно складирање или патување.Zippered мрежа вратата и решетката страничнит

DEN 472.56
Метал Затворен Големи Куче Кинолошки ,од не ' Рѓосувачки Челик Милениче Кафези 45 инчи Куче Гајба Кафез со Тркала
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метал Затворен Големи Куче Кинолошки ,од не ' Рѓосувачки Челик Милениче Кафези 45 инчи Куче Гајба Кафез со Тркала

Вкупната големина и гаранција услуга : големината е 45"L X 30"W X 31"H; Тешки рамка : направен од висока јачина о

DEN 8039.76