• Неодамнешно
Пескарење 6 FT Тешки Куче Поводник Сообраќај Поместена Две Рачки, Тешки Рефлексивни Leashes за Контрола на Безбедноста на Обука, Одење Води за Мали, Средни и Големи Кучи?

Пескарење 6 FT Тешки Куче Поводник Сообраќај Поместена Две Рачки, Тешки Рефлексивни Leashes за Контрола на Безбедноста

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

【Потрајни и Дебели】 - Пескарење 6 FT Куче Поводник речиси 2 X подебели и посилни од стандардните куче leashes. 3мм дебели и 1" широк силна куче поводник со цврсто webbed најлон.Тоа е посилно од други куче leashes. 【Мека Двојна Поместена се Справува】 - куче поводник Карактеристики 2 премиум neoprene поместена рачки за неверојатни рака удобност.Нема повеќе болка од влечење дланки.Кога ќе треба да го води вашето куче веднаш да се осигура безбедноста, нашата изградена-во рачка може да ви помогне да го зграби тоа брзо. 【Рефлексивни Ако наидат на проблем додека се користат, никогаш не двоумете се да ја пратите e-mail на нас и ние ќе го прават тоа сите во право за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тери Олово - Розова - M
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тери Олово - Розова - M

Велур и цврсти schemed.Puppia гума етикета.Појавување На Harnesses Се Продава Одделно.Големина на : Medium 0.59" W x 55.1" Л П

DEN 365.76
Не се Повлече Пес Подигнат Сет со 1.2 m Куче Поводник Големина Прилагодливи Платно Печатење Темперамент за Кучиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не се Повлече Пес Подигнат Сет со 1.2 m Куче Поводник Големина Прилагодливи Платно Печатење Темперамент за Кучиња

Бојата е убава, уникатна и привлечна.Влечење јаже е светлина и издржливи, погодна за средни, мали и голем

DEN 383.76
Метал Куче Поводник Тешки Милениче Поводник Џвакање Доказ Куче Синџир со Поместена Рачка за Мали, Средни и Големи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Метал Куче Поводник Тешки Милениче Поводник Џвакање Доказ Куче Синџир со Поместена Рачка за Мали, Средни и Големи

Големини : Достапно во 3 големини : 0.78 инчен / 42.9 инчен; 1.17 инчен / 39 инчен; 1.56 инчен / 39 инчен; Сила тестирани

DEN 335.76