• Неодамнешно
Метал Куче Поводник Тешки Милениче Поводник Џвакање Доказ Куче Синџир со Поместена Рачка за Мали, Средни и Големи Кучиња

Метал Куче Поводник Тешки Милениче Поводник Џвакање Доказ Куче Синџир со Поместена Рачка за Мали, Средни и Големи

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Големини : Достапно во 3 големини : 0.78 инчен/42.9 инчен; 1.17 инчен/39 инчен; 1.56 инчен/39 инчен; Сила тестирани за да ги надминуваат стандардите за индустријата, висок интензитет на влечење на сила.МАТЕРИЈАЛ : синџирот поводник е направен од хром позлатен лим за максимална сила и издржливост, Ние и ветуваме на тешки куче поводник нема да се оцрни, рѓа, или да се прекине.Удобно Справи : Мека & Трајни најлон поместена рачка, прави да се чувствуваме удобно.СИЛНА SNAP КЛИПОВИ : Доаѓа со тешки вртливата клип кука, едноставна и практична, силна затегнувачка отпор, флексибилни за да линк било куче, јаки или подигнат.Применливи Сценарија : Задржи вашето домашно милениче се обезбеди кога отворено одење/обука /патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тери Олово - Розова - M
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тери Олово - Розова - M

Велур и цврсти schemed.Puppia гума етикета.Појавување На Harnesses Се Продава Одделно.Големина на : Medium 0.59" W x 55.1" Л П

DEN 365.76
Миленичиња куче поводник најлон прилагодливи обука доведе миленичиња куче поводник куче поводник ремени поводник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Миленичиња куче поводник најлон прилагодливи обука доведе миленичиња куче поводник куче поводник ремени поводник

Бојата е убава, уникатна и привлечна.Влечење јаже е светлина и издржливи, погодна за средни, мали и голем

DEN 295.44