• Неодамнешно
Riparo Тешки Кожа Куче Поводник со Поместена Рачка, 3FT Долго Куче Олово, 1.25 ВО Широк Куче Обука Одење Leashes за Средни и Големи Кучиња

Riparo Тешки Кожа Куче Поводник со Поместена Рачка, 3FT Долго Куче Олово, 1.25 ВО Широк Куче Обука Одење Leashes

Buyers rating:
DEN 599.28

Количина на стоки

✅ [ВИСТИНСКИ ПОЛНО ЗРНО ПОВОДНИК КОЖА] со поместена рачка за живот на тешки употреба.Нашите силни и издржливи куче leashes дизајниран за сила и удобност направи куче поводник обука удобно.Тоа нема да го раскинам во вашите раце како најлон leashes.Оди одлично со нашите појавување на кожа куче јаки. ✅ [ТЕШКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ХАРДВЕР] Riparo е дизајниран тешки куче јака и појавување на силна кожа leashes; тоа е тестиран успешно на над 500 средни, големи и екстра големи кучиња ( Лабрадор, Golden Retriever, Граничниот Коли, германски Овчар, Rottweiler, Bernese Планина Куче, Doberman, Mastiff, Трска Корсо и други раса); 360º тешки-должност нерѓосувачки челик затворач се користи за да се направи обука куче поводник посилни, д-прстен за измет торба носителот или клучеви; ќе се чувствуваат безбедно користење. ✅ [ПЛЕТЕНКА СТИЛ и ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ] Направени со квалитетна кожа, рака плетенка за изработка на високо квалитетни, повеќе сакаат да ја водат!На извртени плетенка изгледа убаво и додава на удобност.Дебела кожа куче поводник е отпорен на вода и дамки па можете да го користите минимална грижа.Тоа е лесно да се врзуваат на куче јака или harnesses ремени.Природна кожа дава сила бара, без да додаваат тежина.Тоа ќе не гума на кучето или неговиот сопственик на долги прошетки. ✅ [МУЛТИ ЦЕЛ ПОВОДНИК] Полициски и Воени мерач обука тежина се справува дури и најсилните работи и услуги кучиња.Одлично за пешачење, трчање или обука.Доведе вашиот Голема Dane, Булдог, Goldendoodle, Beagle, Husky, Malamute или други раси за leisurely прошетка во парк или земја трага да се направи одење вистинско задоволство!. ✅ [ПОЈАВУВАЊЕ ЈАКА] Комплетен сет на кожа јака и поводник ќе го направи вашето куче да биде фокусот.Така можете да изберете соодветен Riparo Куче Јака (ASIN : B07 TPD5 WML).Riparo Мека и Екстра Трајни Реално Вистински Полно Зрно Кожа Куче Обука Поводник Олово - Премија Тешки 3 ft x 1.25 Инчен - Најдобро за машки/женски Среден/Големи Раси!!!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Не се Повлече Пес Подигнат Сет со 1.2 m Куче Поводник Големина Прилагодливи Платно Печатење Темперамент за Кучиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Не се Повлече Пес Подигнат Сет со 1.2 m Куче Поводник Големина Прилагодливи Платно Печатење Темперамент за Кучиња

Бојата е убава, уникатна и привлечна.Влечење јаже е светлина и издржливи, погодна за средни, мали и голем

DEN 383.76
Миленичиња куче поводник најлон прилагодливи обука доведе миленичиња куче поводник куче поводник ремени поводник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Миленичиња куче поводник најлон прилагодливи обука доведе миленичиња куче поводник куче поводник ремени поводник

Бојата е убава, уникатна и привлечна.Влечење јаже е светлина и издржливи, погодна за средни, мали и голем

DEN 295.44
Тери Олово - Розова - M
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тери Олово - Розова - M

Велур и цврсти schemed.Puppia гума етикета.Појавување На Harnesses Се Продава Одделно.Големина на : Medium 0.59" W x 55.1" Л П

DEN 365.76