• Неодамнешно
DYNAPRO Вежба Отпор Бендови, Прилагодлива Должина, Удобност Рачки, Професионални и Квалитетни, Анти-Snap. Одлично за Вежбање, физикална Терапија, Јога

DYNAPRO Вежба Отпор Бендови, Прилагодлива Должина, Удобност Рачки, Професионални и Квалитетни, Анти-Snap. Одлично

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

ОРИГИНАЛНИОТ ОТПОР БЕНДОВИ Премиум квалитет за сериозни резултати.Прилагодлив, Професионални и Квалитетни, Доволно Долго за Рамо Прес - дизајнирани со единствена двоен слој латекс да се застане на повеќето ригорозни тренингот услови, додека одржување на конзистентна отпор преку секое истегнување.ПРЕМИУМ УДОБНОСТ Тренингот Бендови со Удобноста Рачки за продолжение удобност за време на повторувачки движења.Оваа преведува во полесно Отпор Бенд Обука за Мажите и Жените подеднакво!.ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА Патент Дизајн вклучува Прилагодливи Конекција за доследно тензија во текот на секоја Вежба.Можете да ја определите должината на Фитнес Бенд за вашите индивидуални потреби (Црно не е прилагодлив).ОТПОР НИВОА : Жолта 5- £ 10, Зелена 15- £ 20, Црвена 20-25lbs, Сина 25-30lbs, Црна 35-50lbs (Должина е 60"). 1 Година Производителите Гаранција.Тренингот Водич е-маил откако цел бродови.ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА - Ние сме САД врз основа на компанијата.ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, да го вратите за еден не-прашања, побара пари гаранција за враќање во првите 30 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hezeb Отпор Бенд во Собата,Вежбање Бенд за Мажи&Жени, со Рачка,Вратата Сидро,Нозете Глуждот Ремени,торбичката,Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hezeb Отпор Бенд во Собата,Вежбање Бенд за Мажи&Жени, со Рачка,Вратата Сидро,Нозете Глуждот Ремени,торбичката,Дома

Материјал : 100% Природен Латекс.Тежина прилагодливи : На различна боја и имаат различна тежина,Жолта (10 lbs)

DEN 311.76
LETSCOL Отпор Бендови за Нозе и Задник,Вежбање Бендови Плен Бендови Тренингот Бендови, Хип Бенд Glute Бендови,Ткаенина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LETSCOL Отпор Бендови за Нозе и Задник,Вежбање Бендови Плен Бендови Тренингот Бендови, Хип Бенд Glute Бендови,Ткаенина

▲【Сила различни Нивоа и Димензии】LETSCOL glute бендови, доаѓаат во 3 различни сила нивоа и 3 големини:светли

DEN 359.76
Rohome 11PC Премиум Отпор Бендови во Собата,Тренингот Бендови со Врата Сидро се Справува со Глуждот Ремени Пластовидно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rohome 11PC Премиум Отпор Бендови во Собата,Тренингот Бендови со Врата Сидро се Справува со Глуждот Ремени Пластовидно

***5 Бои Нивоа на Отпор : Нашиот Отпор Бендови Сет вклучува – Црна (30 кг.), Сина (25 кг.), Црвено (20 кг.),Зелена(15

DEN 311.76