• Неодамнешно
RTGFS Проширувач се Повлече-Јаже Фитнес Опрема Еластична-Бендови Вежба-Обука-Бенд Латекс Тренингот

RTGFS Проширувач се Повлече-Јаже Фитнес Опрема Еластична-Бендови Вежба-Обука-Бенд Латекс Тренингот

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

4 drawstrings со висока затегнувачка цврстина и еластичност како 3 drawstrings. [Стомакот, Раката, Градите Вежба] : Стои или се седи.Различни методи на употреба се погодни за различни спортови.Идеален за остварување на стомакот, половината, нозете, грбот, колковите, бедрата, и во исто време на вежба на стомакот. [Губење на тежината, обликот на вашето тело] : Овој отпор обука алатка вежби за рацете, стомакот, рамената, нозете и колковите.Тоа не само што може да вежба на телесната тежина преку нашите абдоминална тример, но исто така и обликот на вашето тело.Многу ефикасен и лесен за употреба-можете да ги користите овие отпор вежба појас се поставува во вашиот дом, хотел соба, канцеларија, па дури и на отворено.Подобрување на stretchability и флексибилност.Подарок подарок-Ова е подарок за пријателите и семејството. ❤Зошто да изберете седат до puller? 1. Најдобар подарок избор-ова е една од губење на подароци за семејството и пријателите. 2. Употребата на отпор бендови за обука не само што помага да се врати вежба, телесната тежина, изградба на мускулите, но исто така го спречува грлото на матката и lumbar болка, и постојано сте здрави. 3. Многу погодна за стомакот, половината и на нозете, грбот, задникот, бутовите да се вежба на стомакот во исто време. 4. Bodybuilding проширувач е погодна за стомачни / половината / рака / нога се водат за обука. ❤ Спецификации : ✅ Производ : Педалата отпор бенд еластична се повлече јаже фитнес опрема, bodybuilding проширувач погоден за стомачни / половината / рака / нога протега телото обликување обука ✅ Големина : 20.86 × 9.84 инчи (околу 51 × 25 cm) ✅ Боја : Сина ✅ Материјал : производот е направен од еколошки пена, и цевка е направен од NBR. ✅ Тежина : 300 грама ❤️Пакетот вклучува : ✅ 1 парче × отпор бенд јога опрема за вежбање ✅ 1 парче јога коса бенд Забелешка : ✅ Бидејќи прирачник за мерење, ве молиме 0-1328mm грешка е дозволено, ви благодариме за разбирањето. ✅ Се должи на разликите помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Брзина Бендови Нога Обука Отпор Бенд Сет за Водење на Моќ Агилност Забрзување на Мускулната Издржливост и Сила,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Брзина Бендови Нога Обука Отпор Бенд Сет за Водење на Моќ Агилност Забрзување на Мускулната Издржливост и Сила,

✅ МЛАДИТЕ Брзина Бендови – се Одлични за Зголемување на Брзината и Моќта со Активирање на Брзо Грч Муск

DEN 718.80
wellsem Јога се Повлече Јаже Фитнес Отпор Бендови Вежба Цевки Практична Обука Еластична Бенд Јаже Јога Тренингот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

wellsem Јога се Повлече Јаже Фитнес Отпор Бендови Вежба Цевки Практична Обука Еластична Бенд Јаже Јога Тренингот

Долготрајната употреба може да се подобрат човечкото тело крива, зајакнување на мускулите линии, особе�

DEN 1276.80
Rohome 11PC Премиум Отпор Бендови во Собата,Тренингот Бендови со Врата Сидро се Справува со Глуждот Ремени Пластовидно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Rohome 11PC Премиум Отпор Бендови во Собата,Тренингот Бендови со Врата Сидро се Справува со Глуждот Ремени Пластовидно

***5 Бои Нивоа на Отпор : Нашиот Отпор Бендови Сет вклучува – Црна (30 кг.), Сина (25 кг.), Црвено (20 кг.),Зелена(15

DEN 311.76
Отава се Повлече До Бендови, Отпор Бендови, се Повлече До им Помогне на Бендот Вежба Отпор Бендови за Тело Истегнување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отава се Повлече До Бендови, Отпор Бендови, се Повлече До им Помогне на Бендот Вежба Отпор Бендови за Тело Истегнување,

【Природни и Издржливи】Нашите повлече помош бендови се направени од 100% природен Латекс, која е зелени, �

DEN 815.76
Hezeb Отпор Бенд во Собата,Вежбање Бенд за Мажи&Жени, со Рачка,Вратата Сидро,Нозете Глуждот Ремени,торбичката,Дома
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hezeb Отпор Бенд во Собата,Вежбање Бенд за Мажи&Жени, со Рачка,Вратата Сидро,Нозете Глуждот Ремени,торбичката,Дома

Материјал : 100% Природен Латекс.Тежина прилагодливи : На различна боја и имаат различна тежина,Жолта (10 lbs)

DEN 311.76