• Неодамнешно
бебе момче кожни мокасини чевли

бебе момче кожни мокасини чевли

Buyers rating:
DEN 312.00

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.синтетички единствена УДОБНО - Направени од издржлив синтетички кожа горниот & мека нога кревет, деца секојдневен мокасина чевлите се супер удобно за секојдневно носење.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА - Овие деца фустан чевли може да се користи како партија чевли, фото чевли, училиште фустан чевли, чисто формално се носат дури и секојдневна употреба .Одличен подарок идеи за вашиот сладок срце!ГОЛЕМИНА - 0-6 Месеци (Insole Должина 4.3 инчи) / 6-12 Месеци( Insole Должина 4.7 инчи) / 12-18 Месеци (Insole Должина 5.1 инчен).ГОЛЕМИНА - 0-6 Месеци (Insole Должина 4.3 инчи) / 6-12 Месеци( Insole Должина 4.7 инчи) / 12-18 Месеци (Insole Должина 5.1 инчен) Големина-Единствена Должина-Единствена Ширина -се Препорачува Возраст 11-11cm/4.33"""" -5.1 cm/2.00"""" -0-6 месеци 12-12cm/4.72"""" -5.5 cm/2.16""""-6-12 месеци 13-13cm/5.11"""" -5.8 cm/2.28""""-12-18 месеци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат