• Неодамнешно
LittleForBig Bigshield Генерација-II Возрасни Големина Pacifier Црна

LittleForBig Bigshield Генерација-II Возрасни Големина Pacifier Црна

Buyers rating:
DEN 190.08

Количина на стоки

ПОДОБРУВАЊА од BIGSHIELD GEN1 PACIFIERS.Новата форма на натпревар популарна бебе pacifier, Поголеми копчето за полесно DIY украсување, Јасно силиконска брадавица, Иновативни прашина капа за да се задржи добра хигиена, Дизајниран со полипропилен отколку долниот одделение и заеднички поли-карбонат, кој се користи за Big Shield gen1 paci.без прашања праша!.ВОЗРАСНИ ГОЛЕМИНА TEAT И КРУПНИТЕ SHIELD.Teat Големина : 1.6 инчен Долги x 1.2 инчен Широк; Pacifier Shield Големина : 2.6 инчен Широк x 1.9 инчен Високи.ПОДОБРУВАЊА од BIGSHIELD PACIFIERS.Новата форма на натпревар популарна бебе pacifier, Поголеми копчето за полесно DIY украсување, Јасно силиконска брадавица, Иновативни прашина капа за да се задржи добра хигиена, дизајниран со медицински степен на пластични.MIXMATCHING ЗАБАВА.Shield, батон, справи и брадавица може да се преземат, освен и повторно се собраа за да се измеша-натпревар со други Big Shield Генерал-II pacifiers.ВИСОК КВАЛИТЕТ, МЕКА И ПРИРОДНИ.Специјално дизајнирани, одговара на устата за да се даваат природно чувство.Силикон брадавица.BPA, и латекс слободни. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ЗАГАРАНТИРАНИ!Замени или вратени без прашања праша!.ПОДОБРУВАЊА од BIGSHIELD PACIFIERS.Новата форма на натпревар популарна бебе pacifier, Поголеми копчето за полесно DIY украсување, Јасно силиконска брадавица, Иновативни прашина капа за да се задржи добра хигиена, дизајниран со медицински степен на пластични.На pacifier има голема брадавица, брадавица гарда и задржување прстен.ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА PACIFIER СО МЕКА СИЛИКОНСКА БРАДАВИЦА Тоа е совршен за секој кој сака навистина голема големина pacifier.Teat Големина : 1.6 инчи Долго x 1.2 инчи Широка.Pacifier Shield Големина : 2.6 инчи Широка x 1.9 инчи Висок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WubbaNub Младата Pacifier - Малку Лав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WubbaNub Младата Pacifier - Малку Лав

кадифен : полиестер Влакна Pacifier : 100% медицински одделение силиконски.Wubba Nub Бренд Оригинал Pacifier / Кадифен

DEN 179.76
Wubbanub Младата Pacifier - Жирафа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wubbanub Младата Pacifier - Жирафа

Wubba Nub Бренд Оригинал Pacifier / Кадифен Животинско комбинација.Издржливи едно парче изградба е и функциона

DEN 191.76
Били Боб Grillz Pacifier
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Били Боб Grillz Pacifier

Произведено во Кина.Оди старото училиште кога ќе го поставите ова Целосна Скара pacifier во вашиот малку ед

DEN 310.80
inktastic Природни 20 Pacifier Младата Creeper
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

inktastic Природни 20 Pacifier Младата Creeper

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.d20 бебиња, 20 двострано коцки, природни 20, 20 двострано гене

DEN 383.76
Рајан и Роуз Cutie ПАТ Pacifier Бела Фаза 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рајан и Роуз Cutie ПАТ Pacifier Бела Фаза 1

БЕЗБЕДЕН ИЗБОР ЗА ВАШЕТО БЕБЕ – Направени со 100% медицински одделение силиконски дека е BPA, ПВЦ, латекс, и

DEN 287.76
WubbaNub Младата Pacifier - Чудовиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WubbaNub Младата Pacifier - Чудовиште

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 430.80