• Неодамнешно
BIBS Бебе Pacifiers | BPA-Free Природна Гума Pacifier | Направени во Данска | Сет од 2 Soothers (Руменило Ноќ, 6-18 Месеци)

BIBS Бебе Pacifiers | BPA-Free Природна Гума Pacifier | Направени во Данска | Сет од 2 Soothers (Руменило Ноќ,

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

???????????????? ???????????????????????????????????? : Фаворит за двете мајки и бебиња за повеќе од четириесет години, BIBS природна гума бебе pacifier овозможува на вашето дете да се само-да се смири со остварување на нивните инстинктивно цицање инстинкт во повеќето природен начин е можно, од имитирајќи и обликот и меки материјали на мајчината дојка.На BIBS Couture е нашиот најнов премиум pacifier.Гума латекс е природен материјал и е под влијание на сончева светлина, висока температура и влага.Тоа се одликува со anatomically во облик на брадавица и ќе се најчувствителните за вашиот детето вилица и непцата.BIBS pacifiers се направени на највисок квалитет на материјали и се 100% се бесплатно на BPA, ПВЦ и phthalates.Затоа, брадавица може да се разликуваат во бистрина и боја.Достапен во 2 големини (0-6 месеци & 6-18 месеци) и на вашиот избор на природна гума или премиум силикони. ???????????????????????????????? ???? ???????????????????????????????????? : Секоја набавка вклучува 2 премиум бебе pacifiers во различни убави бои и тонови што се изразито BIBS.Нашите исконски и оригинални BIBS Боја бебе pacifier. ???????????????? ???????????????????????????????????????????????? : Стерилизирате секој pacifier пред употреба со кои се вливаат во врела вода врз него, крцкањето преостанатиот вода надвор, и препуштајќи му се исуши за 4-6 часа.Достапен во 2 големини (0-6 месеци & 6-18 месеци) и на вашиот избор на природна гума или премиум силикони.Ние препорачуваме замена на секои 4-6 недели за двете безбедност и хигиенски причини.На BIBS Де Лукс е различна земе на популарната круг дизајн на BIBS Боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

inktastic Природни 20 Pacifier Младата Creeper
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

inktastic Природни 20 Pacifier Младата Creeper

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење.d20 бебиња, 20 двострано коцки, природни 20, 20 двострано гене

DEN 383.76
WubbaNub Младата Pacifier - Малку Лав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WubbaNub Младата Pacifier - Малку Лав

кадифен : полиестер Влакна Pacifier : 100% медицински одделение силиконски.Wubba Nub Бренд Оригинал Pacifier / Кадифен

DEN 179.76
Били Боб Grillz Pacifier
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Били Боб Grillz Pacifier

Произведено во Кина.Оди старото училиште кога ќе го поставите ова Целосна Скара pacifier во вашиот малку ед�

DEN 310.80
WubbaNub Младата Pacifier - Чудовиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WubbaNub Младата Pacifier - Чудовиште

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 430.80
Wubbanub Младата Pacifier - Жирафа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Wubbanub Младата Pacifier - Жирафа

Wubba Nub Бренд Оригинал Pacifier / Кадифен Животинско комбинација.Издржливи едно парче изградба е и функциона�

DEN 191.76