• Неодамнешно
20pcs Бебе Pacifier Safy Силикони O-Прстени Атарот Pacifier Синџир за Infnat Клипови Адаптер Држачот за Бебе Покаже или Роденденски Подарок(Транспарентна)

20pcs Бебе Pacifier Safy Силикони O-Прстени Атарот Pacifier Синџир за Infnat Клипови Адаптер Држачот за Бебе

Buyers rating:
DEN 258.96

Количина на стоки

На pacifieris направени од силикон материјал.Тоа е безбедно, не-токсични и BPA-free.Тоа е издржлив, носат-отпорни, и погодна за бебиња.Тоа може да биде потопено во висока температура вода, лесно да се чисти, нема мртви краеви, и да може ефективно да се осигура безбедноста и хигиената на мали деца.Мекото siliconecan биде лесно да се додадат на децата bedspreads и облека, и може да се користи како влечење јаже за да се спречи бебиња од добивање на изгубени.Секој сет има 20 парче, вкупно четири различни бои групи, може да се купи според вашата желба.Сите производи се сосема нови.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се консултираат, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Силикон Квалитет : 20 Боја : Транспарентна / Блу / Бела / Црна / Розова (Изборен) Дијаметар : 3cm / 1.18 инчен (appr.) Пакет се Вклучени : 20 x Силикони O-прстени Бебе Pacifier Клипови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Рајан и Роуз Cutie ПАТ Pacifier Бела Фаза 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Рајан и Роуз Cutie ПАТ Pacifier Бела Фаза 1

БЕЗБЕДЕН ИЗБОР ЗА ВАШЕТО БЕБЕ – Направени со 100% медицински одделение силиконски дека е BPA, ПВЦ, латекс, и

DEN 287.76
WubbaNub Младата Pacifier - Чудовиште
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WubbaNub Младата Pacifier - Чудовиште

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 430.80
WubbaNub Младата Pacifier - Малку Лав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WubbaNub Младата Pacifier - Малку Лав

кадифен : полиестер Влакна Pacifier : 100% медицински одделение силиконски.Wubba Nub Бренд Оригинал Pacifier / Кадифен

DEN 179.76
Били Боб Grillz Pacifier
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Били Боб Grillz Pacifier

Произведено во Кина.Оди старото училиште кога ќе го поставите ова Целосна Скара pacifier во вашиот малку ед

DEN 310.80