• Неодамнешно
iK ПЕНА 1.5 ПУМПА SPRAYER | 35 мл | Професионални Авто Детали; Суво / Влажно Пена Спреј

iK ПЕНА 1.5 ПУМПА SPRAYER | 35 мл | Професионални Авто Детали; Суво / Влажно Пена Спреј

Buyers rating:
DEN 1214.40

Количина на стоки

Брзо се создаде дебел слој од пена за чистење!.Лесно пумпа и спреј апликација.Одлично за detailers со вода ограничувања.Три миксери дозволи за 3 видови на пена, Влажни, Медиум, и Сува Пена. 50oz.Резервоарот.На IK Пена 1.5 Sprayer ви помага да се создаде дебел слој од пена од вашиот омилен шампон или Сите Намена Поеколошки!Не сте во потрага да се користи Пена, Копје или сте на вода ограничување?На оваа високо-квалитетни шише ќе ви овозможи да се применуваат убав слој од пена на вашето возило да ви помогне да се пре-лекување на површината и да се отстрани нечистотијата и валкано безбедно.Додадете вашиот шампон или АПЦ и вода до количество, завртка на врвот, пумпа до притисок и се применува со туркање на палецот активирањето на врвот на дршката.Убаво слој од пена ќе се држиме до бојата, дозволувајќи им на шампон за да помогне да се олабават контаминација.Ова шише има 35oz капацитет, силна проѕирен резервоарот со индикатор за нивото и единствен ергономски дизајн.Три миксери дозволи за 3 видови на пена, портокал за влажно пена, сив за средни пена и зелена за сува пена.На 30 psi сигурносен вентил има depressurization опција само во случај да се пумпа до премногу или се прави со површина/detail и сакате да го чувајте шише за употреба во иднина.Сите кој од печатите, пластични делови и подлошки се отпорни на повеќето киселини и растворувачи кои се користат во хемикалии, па ова шише ќе трае.Ако сте во потрага за голем рачни sprayer, на IK Пена 1.5 Sprayer е фантастичен избор!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат