• Неодамнешно
#10-24 x 1/2 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црвена Tee Крило Пластични Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew - Должина на: 0.500 - со гордост Изграден во САД - Пакет (4)

10-24 x 1/2 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црвена Tee Крило Пластични Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew

Buyers rating:
DEN 266.16

Количина на стоки

✔ #10-24 x 1/2" Thumb Screw w/Црвена Tee Knob. ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД. ✔ Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓосувачки Челик ✔ Еднократно. ✔ Не Се Потребни Алатки ✔ Издржлива Пластика Knob. ✔ Палецот Завртка Депо Кавга Слободен Живот Гаранција.Палец Завртка Спецификации : Навој Дијаметар : #10 Thread Теренот : 24 (unc завршетоци со)Завртка Должина : 0.500" (1/2")Целосно Навој : Yes Minimum Тема Должина : Full Thread Материјал : 18-8 Нерѓосувачки Челик Knob Стил : Tee Knob Боја : Red Knob Дијаметар : 1.000" (1") Knob Висина : 0.250" (1/4") Knob Материјал : Acetal Пластични Сите Палецот Завртка Депо Производи Се со гордост Изграден Во САД & Поддржани од Страна на Кавга Слободен Живот Гаранција.Фабрика Директни Палецот Завртки Се Изградени & Превезува На Истиот работен Ден За Нарачки Поставени од Страна на 2 PM CST.Посетете Ја Нашата Продавница За Повеќе Опции, Вклучувајќи Стотици Метрички & Стандардна Тема Големини, 4 Knob Стилови, Во 5 Бои : Црвена, Црна, Жолта, Сива & Бело.Ви Благодариме За Поддршка На Американско Семејство Во Сопственост На Мал Бизнис.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат