• Неодамнешно
Бебе Дете Комарец Панталона - Унисекс Памук Долги Панталони Чиста Боја Joggers Тенки Панталони Бели ...

Бебе Дете Комарец Панталона - Унисекс Памук Долги Панталони Чиста Боја Joggers Тенки Панталони Бели ...

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал : 100% Slub Памук.Супер Меки, Тенки, Лесни, Флексибилен и да се Дише.Функција : Еластична корселе лесно да се носат.Дише тенок материјал е погодна за вашите деца од комарец.Не џеб.Декорација Drawstring.Еластична Дното Ракави.Големина по желба : Одговара за бебе момчиња девојчиња од 12 Месеци до 6 Години.Совршен за деца Homewear Панталони, Пижами Панталони, лето отворено спортски панталони.Светла боја.еластична корселе.Чешлани дише и да се чува далеку комарец.Многу функционален дизајн направи да се чувствувате suprise. 100% органски памук.Пријател на babys потенки, повеќе porous кожата.Чешлани и прстен-откачи за издржливост, мекост и не-пилула за перење.Расте без синтетички пестициди и ѓубрива.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

adidas Мажите Привремени Панталона
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas Мажите Привремени Панталона

100% Полиестер Тафт.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Еластичен појас со drawcord.Правец наотпорни, вод

DEN 1678.80
Картер е Бебе Девојки Leggings
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картер е Бебе Девојки Leggings

95% Памук, 5% Elastane.Еден Глуждот.Картер е Dot Leggings (Бебе) Розова Картер е водечки бренд за детска облека подар�

DEN 192.00