• Неодамнешно
Бартон на Жените Авалон Лигавче Softshell

Бартон на Жените Авалон Лигавче Softshell

Buyers rating:
DEN 4798.80

Количина на стоки

93% Полиестер, 7% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Тенок одговара седи блиску до телото; Четири начин се водат за лесно движење.DRYRIDE softshell ткаенина [10,000 mm/5,000 g] е високо дише, водоотпорен, и брзо сушење.Се водат ткаени школка ткаенина да се постават на microfleece backer обезбедува дополнителна топлина.Zippered капка-седиште изградба; Elasticized центар задниот панел за додадени се водат; Mesh-наредени не-финтата бедрото vents.Zip градите џеб со медиумите порта и руно-наредени рака-потоплите џебови за чување.Во потрага по старата школа улица стил со придобивките од денешната техника?На Бартон жените Авалон Лигавче Softshell испорачува.Тоа е изработен од еластичен softshell ткаенина со microfleece backer за пријатна топлина.Плус, можете да добиете breathability и температура-регулирање на лагер, па ти си подеднакво удобно пешачење до вашата омилена цевка или трпеливо траен крај-и-оди chairlift возење.Жива Надеж одговара на вашето тело топлина, забрзување на влага wicking кога си топла и задржување на топлина кога сте ладно за балансиран утеха на целиот ден, долго.Изграден за да бидете активни во најстудените услови, DRYRIDE материјали се повлече топлина-ограбија пот за сува и удобно ден на ридот.Носете го вашиот степен на пренос со самодоверба знаејќи дека производите вршење на DRYRIDE име се дизајнирани и развиени за да се обезбеди да остане фен, поудобно, и надвор подолго време.Како велосипедисти, сите ние сме инвестирале во обезбедувањето на здрава зими и снежни врнежи за годините што доаѓаат.Како бренд, што значи добивање на контрола врз тоа како нашите производи влијае на светот во кој што се игра во.На bluesign систем ги обединува синџирот на снабдување за да се намали влијанието на двете луѓето и планетата.bluesign материјали се исполнат највисок стандард на располагање во текстилната индустрија за хемија, работник здравје и безбедност, ресурси конзервација, животната средина, заштитата на потрошувачите.Со околу 95% од Бартон е 2020 перформанси outerwear линија кој bluesign производ, ние сме посветени да го прави нашиот дел.Сè што правиме во Бартон започна во планините.Од добивање на максимумот на секое патување да си поигруваше со снег низ целиот свет, ние сме обвинети пред да иновираат и да се промени начинот на кој луѓето уживаат на отворено, бидејќи еден ден.По постојаните иновации и напредок за над 40 години, Бартон знае сето тоа е за патување.Производот, заедницата и културата самата за себе да зборува.Остатокот?Добро, вие само треба да се намали и да ја почуствувате разликата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Картер е Бебе Девојки Leggings
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картер е Бебе Девојки Leggings

95% Памук, 5% Elastane.Еден Глуждот.Картер е Dot Leggings (Бебе) Розова Картер е водечки бренд за детска облека подар�

DEN 192.00
Картер е Бебе Девојки Leggings
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картер е Бебе Девојки Leggings

95% Памук, 5% Elastane.Еден Глуждот.Картер е Dot Leggings (Бебе) Розова Картер е водечки бренд за детска облека подар�

DEN 192.00
Бартон Мажите Тајните Панталона
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Мажите Тајните Панталона

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Увезени.Патент затворање.Ма

DEN 2905.92
Бартон Мажите Тајните Панталона
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бартон Мажите Тајните Панталона

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Најлон.Увезени.Патент затворање.Ма

DEN 2905.92
adidas Мажите Привремени Панталона
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

adidas Мажите Привремени Панталона

100% Полиестер Тафт.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Еластичен појас со drawcord.Правец наотпорни, вод

DEN 1678.80
Картер е Бебе Девојки Leggings
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картер е Бебе Девојки Leggings

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Elastane.Еден Глуждот.Картер е D

DEN 192.00