• Неодамнешно
LXG, Inc. Central Washington University-Кристал Хартија Тежина

LXG, Inc. Central Washington University-Кристал Хартија Тежина

Buyers rating:
DEN 637.20

Количина на стоки

Официјално Лиценцирани Колегиум Лого.Големина : 4" x 4" x 5/8".Отпечаток Област : 2" x 2".Гравирање Ефект : Фрост Ефект.Пакување : Црн Сатен Наредени Подарок Кутија.Нашата Централна Вашингтон Универзитетот Ласерски Гравирани Кристал Хартија Тежина е елегантен подарок за секој десктоп.На хартија тежина е ласерски гравирани со твоите училишта offially лиценцирани колегиум на логото и доаѓа во сатенски наредени кутија, што го прави одличен десктоп подарок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат