• Неодамнешно
Вистински Глуварче Примерок Paperweight (2x2x2 Инчен)

Вистински Глуварче Примерок Paperweight (2x2x2 Инчен)

Buyers rating:
DEN 954.48

Количина на стоки

Материјал : висок квалитет смола,трајни,може да се задржи подолго време.Големина : за 2x2x2 Инч.Секој примерок е уникатен.Тоа може да се користи како paperweight и исто така прекрасен подарок за пријатели,семејства.Тежина : околу 130g.Топката облик, со јасно background Can биде прекрасен подарок за пријателите и семејството.Секој примерок е уникатен.Amazingbug е специјализирана во продажба на повеќе видови на примероци, добредојдовте на нашата продавница и да добиете нешто што сакате !WARNING1.Никаков контакт со други хемикалии.2.Ве молиме имајте помеѓу 0~45"C и да се избегне директна сончева светлина.3.Ве молиме, чувајте ги подалеку од хард/остри објекти за избегнување на гребнатини.4.На смола е цврсти и издржливи ,не е лесно да се скршени, но во случај тоа се скрши,не ги допирајте materialsor внатре.Ако случајно допре тоа,ве молиме да се мијат со вода во време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат