• Неодамнешно
ЦЕЛАТА HOUSEWARES 6 Инчен Стакло Медуза Paperweight, Стакло Paperweight Figurine Светат во Темница (Блу/Бела)

ЦЕЛАТА HOUSEWARES 6 Инчен Стакло Медуза Paperweight, Стакло Paperweight Figurine Светат во Темница (Блу/Бела)

Buyers rating:
DEN 2390.40

Количина на стоки

Рачно изработени од стакло paperweight ,заедно со мали меурчиња.По апсорпција на светлината, таа свети во темница.Близнаци Медуза во бела боја со сина позадина,ги импресионира вас, со освежителен океанот чувство.Добро спакувани за да се избегне оштетување за време на транзит.Висина : 6".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат