• Неодамнешно
REALBUG 3.5 Црна Шкорпија Купола Paperweight Светат во Темница

REALBUG 3.5 Црна Шкорпија Купола Paperweight Светат во Темница

Buyers rating:
DEN 399.60

Количина на стоки

Вистински Шкорпија.Куполата облик, со сјај во темна позадина.со Смола Материјал.Опис на производот Купола Paperweight со ВИСТИНСКИ Црна Шкорпија во акрилик со сјај во темна позадина.Вистински Шкорпија^Купола облик, со сјај во темна позадина^со Смола Материјал Од Производителот Оваа купола терен има црна шкорпија во акрилик на сјај во темна позадина.Секој шкорпија е уникатен и различен и може да се разликуваат од тие на сликата покажува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат