• Неодамнешно
XINDAM 3D Човечкото Срце со Етикети Анатомски Модел Paperweight(Ласерски Гравирани) во Кристално Стакло Топката Наука Подарок (Вклучени ВОДЕНА База)

XINDAM 3D Човечкото Срце со Етикети Анатомски Модел Paperweight(Ласерски Гравирани) во Кристално Стакло Топката

Buyers rating:
DEN 1960.80

Количина на стоки

Големина:3.2 Инчи.Направен од стакло и неверојатна моќ на ласер.Тоа може да се користи како средство за учење за да покаже човечки анатомски Мозокот.Тоа може да се користи како интересна наука подарок за вашата љубов.Пакетот вклучува : a 3.2 инчен кристално стакло топката,шарени ВОДЕНА база,на USB-кабел.Пакетот вклучува : a 3.2 инчен кристално стакло топката,шарени ВОДЕНА база,на USB-кабел.Големина:3.2 Inch Made од стакло и неверојатна моќ на ласер.Тоа може да се користи како средство за учење за да покаже човечки анатомски Brain It може да се користи како интересна наука подарок за вашата љубов.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат