• Неодамнешно
Nesmuk Janus Paring Нож 90 MM - Баија ружино дрво

Nesmuk Janus Paring Нож 90 MM - Баија ружино дрво

Buyers rating:
DEN 15840.00

Количина на стоки

Nesmuk Janus Paring Нож 90 MM - Баија ружино дрво.Полиран работ за најдобрите Нерѓосувачки челик сечење, парична казна лак рамки Полиран од страна на рака, без празнини или рабови.Совршен За Детали Work The кратко, 90mm сечилото е совршен за подготовка и чистење.Заводот нож, исто така може да се користи за пилинг.На Nesmuk JANUS ножеви се направени од високи перформанси челик со niobium содржина и обложени со нашите Дијамант-како-Јаглерод-Слој (DLC).Најдобрите Details Each ferrule е или брусен мат или полиран со рака.За да се избегне остри рабови, на врвот на ferrule е chamfered.Беспрекорна Craftsmanship Handle, сечилото и ferrule се собраа во апсолутна прецизност.На лесна справи со совршено се вклопува во вашата рака и без работ нарушува haptic.Спецификации : Ножот : 90 mm, niobium челик, 60 HRC, рамно стругање, DLC coating Clamp : Висок сјај полиран steel Inclusive : Висок квалитет на мет црна кутија, сертификат за authenticity Model : J5 BR90, J5 C902013, J5 EM90, J5 JB90, J5 JI90, J5 ME90, J5 MB902013, J5 ZE90.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Richardson Шефилд Кју Paring Нож
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Richardson Шефилд Кју Paring Нож

Јапонски стил ножеви.Висок јаглерод нерѓосувачки челик ножеви.Ножеви се машина за миење садови безбедн

DEN 2126.40
Глобалната САИ-S01 Paring Нож, 3-1/2, Сребро.
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Глобалната САИ-S01 Paring Нож, 3-1/2, Сребро.

3 1 / 2" Paring Нож е одлична за рака пилинг, прецизно сечење, сечење и детали намалувања.Секој ГЛОБАЛНИОТ САИ

DEN 3358.80
Kawashima 3.5 Инчен Paring Нож
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kawashima 3.5 Инчен Paring Нож

3инчен ножот.Сан mai сечилото конструкција од SG2 прав челик со Јапонски kiritsukeстил совет 15степен работ агол

DEN 1497.60