• Неодамнешно
HANGYI Автомобил патосници за 95% Седан SUV Спортски Автомобил Сопствен Стил Луксузни Кожни Целосна Покриеност на Сите Временски Заштита Подни Облоги(Беж)

HANGYI Автомобил патосници за 95% Седан SUV Спортски Автомобил Сопствен Стил Луксузни Кожни Целосна Покриеност

Buyers rating:
DEN 688.56

Количина на стоки

1.HANGYI сопствен автомобил душеци за Хонда,Тојота,Форд,Кадилак,Мерцедес-Бенц,BMW,Audi,Chevrolet, "Фолксваген", Buick,Порше,Акура,итн.95% Модел.Кликнете на "Прилагодите Сега" на страната за директно внесете го вашиот автомобил е специфичен модел,годината и други информации,и ќе добиете професионална прилагодено производи. 2.Професионални прилагодување : Според оригиналните автомобил големина мерење, аглите на местото се постапува уредно, и на слободни работни места се резервирани, што не влијае на функцијата на оригиналниот автомобил.Тоа е многу блиску до телото, рамномерно завиткани, и жици се уредни, користење на специјални задебелена линии, кои се повеќе носат-отпорни, и издржливи. 3.Материјал состав : првиот слој на патосници посебни кожа (заштита на животната средина, без мирис, нула отпор и отпорност на абење), вториот слој со висока густина сунѓер (8ММ полиестер сунѓерот), третиот слој на не-плетени ткаенини (полипропилен смола), четвртиот слој Пет видови на материјали, како што се враќа сунѓер (шок-апсорбирање на удобност) и петтиот слој pawl анти-пропадна основната ткаенина (лизга отпорни и не префрли), се прават заедно. 4.Инсталација и чистење : едноставен за инсталација, може да биде поставен директно на возилата на подот.Индивидуално дизајнирана за полесно расклопување, тоа е лесно за чистење, само избришете ја површината со влажна крпа. 5.Ако имате било какви други прашања, ве Молиме да ја објавите на "Клиент Прашања & Одговори" копче или контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Овие автомобил душеци може да биде лесно да се отстрани за чистење за да се задржи вашиот автомобил внатрешни работи гледа во своите најдобри, додека против пролизгување поддршка ќе се задржи на душеци безбеден.Автомобил кат мат е направен од Високо-квалитетни материјали, без штетни гас, обезбедување на возачот и на патниците со безбедно возење простор и удобно чувство.Answer : ___________________________ Note : производот може да се брчка за време на транспортот.Мат може да се шири надвор рамна и брчки ќе полека исчезнуваат.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Професионални Прилагодување на Автомобил патосници.HANGYI Автомобил патосници се направени од високо квалитетна кожа.На мека површина и не се лизга на дното се обезбеди поголема сигурност и издржливост, дозволувајќи им на вашиот автомобил кат да бидат целосно заштитени.Користење на 3Д ласерски скенирање технологија, секоја нога подлога е наменска за вашето возило со најголема покриеност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Пилатес Мат Боја Лав Главата Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пилатес Мат Боја Лав Главата Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот

❤Врвот еколошки материјали : Ова јога мат е направен од висококвалитет TPE Екопријателски материјал, и и

DEN 1031.76