• Неодамнешно
Phomemo Лепило Термички Налепница Хартија, Бела/Транспарентен/Полу-Транспарентно Термички Печатач, за Phomemo M02/M02 Pro/M02S/M03 Bluetooth Термички Џеб Печатач, 50мм-53mm Ширина, 2.5 м-3.5 m

Phomemo Лепило Термички Налепница Хартија, Бела/Транспарентен/Полу-Транспарентно Термички Печатач, за Phomemo

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

√ Она што ќе добиете : Бела хартија x1, 2.08" X 11.48' (53mm X 3.5 m) ; Транспарентно/Полу-транспарентно хартија x1, 2" X 11.48' (50mm X 2.5 m).Црна и бела исписи.Користење на BPA free meterial и чување за период од 10 години. √ Погоден за M02/M03 серија - Компатибилен со Phomemo M02/M02 Pro/M02 S серија преносни bluetooth џеб мобилни термички печатач. √ Добро лепило - Никогаш не грижете се дека вашиот налепници можеби падне, може да се печати слика како ви се допаѓа и го користат за да ги красат соба или DIY занает.Многу интересна за секојдневно. √ Повеќе помош-Подобро за diy создавање,планот за работа, кодови, на состанокот на белешки,студија белешки, шопинг листа.Погоден за канцеларија, студентите, аматерски архивари, итн. √ Отстранета лесно, без остатоци лево : Phomemo M02 серија налепница на хартија нема да остават остатоци по лесно отстранување, вие не треба да се рек вашиот мозок да се исчисти ставете површината.Комбо сет од 53mm термички налепница хартија која може да ги задоволи вашата потреба за создавање.Додавање повеќе да се забавуваат со бескрајни можности.Совети : ве Молиме обрнете внимание на насоката на печатење страна.Печати страна до тогаш да се стави на хартија се тркалаат во печатачот.Нејзиното подобро да се задржи на хартија подалеку од сончева светлина или влажна средина.Комбо сет од 53mm термички налепница хартија која може да ги задоволи вашата потреба за создавање.Додавање повеќе да се забавуваат со бескрајни можности.Совети : ве Молиме обрнете внимание на насоката на печатење страна.Печати страна до тогаш да се стави на хартија се тркалаат во печатачот.Нејзиното подобро да се задржи на хартија подалеку од сончева светлина или влажна средина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат