• Неодамнешно
1250pcs Ви Благодариме Налепници се Тркалаат, 9 Дизајни 1inch | 1.5 инчен | 1.181.97 инчен Ви Благодариме за Поддршката на Мојот Мал Бизнис Labels 3 Ролни Круг Kraft Црна Флорални Нале?

1250pcs Ви Благодариме Налепници се Тркалаат, 9 Дизајни 1inch | 1.5 инчен | 1.181.97 инчен Ви Благодариме за

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

【1250 ПАРЧИЊА 】 : 3 ролна ви благодариме етикета налепници во 9 различни стилови, 1250 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни ги задоволат сите ваши потреби за различни деловни прилики. 【9 РАЗЛИЧНИ PATTENS 】 : Овие бизнис тркалаат налепници се дизајнирани со тркалезна форма, една ролна Kraft, една ролна, Црна, и една ролна Флорални, вкупно 9 различни pattens, убави и привлечни; Секој налепница е отпечатена со букви, како што се "благодарам" ,"ви благодариме за поддршка мојот мал бизнис", кој ќе се покаже вашата благодарност и благодарни на своите клиенти. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Овие се заблагодарам што се тркалаат налепници се само лепило, лесно да лупам исклучување и стап, може да се примени на било чисти и мазни површини, многу лесен за употреба, совршен за свадби, роденден е, бутици и повеќе. 【МАТЕРИЈАЛ пакет дојде со 1,5 инчи & 1 инчи различни големина налепници, соодветна големина за да можете да ја користите. 【MUTLI ЦЕЛ се КОРИСТИ】 : Овие лепило етикета налепници може да се примени за украсување подарок кутии, кеси, честитки, коверти, хартиени кеси, ткиво, поштенските кутии, пакети и така натаму, погоден за бизниси, онлајн трговците на мало, се пече продажба, бутици и мали продавници, итн., едноставна и пријатна начин да ви кажам благодарам за вашите клиенти и пријатели, кои ќе ги направи пресели и среќни. 1250 PCS/9 Desgins/3 Големини ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис налепница labels плик печати декорација етикети за сопственици на мали бизниси торба кутија ткиво занаети Спецификација : Материјал : лепило за хартија Количина : 3 ролни, 1250 парчиња во вкупна Големина : 1.5 инчен /1 инчен /1.18*1.97 инчен Боја : како на сликите покажуваат Лесен за употреба : ви благодариме На етикети се лесно за вас да се применуваат, тие доаѓаат со убави модели и смислени зборови, кои не се лесно да исчезнат, ве молиме да се држи на мазната и чиста површина.Се применуваат за : Нашата ви благодариме налепница labels се погодни за лепење на стаклени шишиња, занаети, хартиени кеси, подарок кутии, бонбони чанти, покани, картички, разгледница, scrapbooks, ѕидови, плик, канцелариски материјал и повеќе секојдневните предмети да се изразат почит.Пакетот вклучува : 1 Ролни флорални ви благодариме налепници (од 1,5 инчи, 500 парчиња) 1 Ролни црна ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис налепници (1inch, 500 парчиња) 1 Ролни kraft ви благодариме за поддршката на мојот мал бизнис налепници (1.18*1.97 инчен, 250 парчиња) Топло напомена : - ве Молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитори. - Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Жаба Налепници, 103Pcs Винил Водоотпорен Жаба Налепници, Подароци за Децата, Жените,Тинејџерите Соученик

Секој Симпатична Жаба налепница има различен модел, pasting овие Симпатична Жаба налепници на различни мес

DEN 167.76
Европски и Американски Ретро Девојка Pin Девојка Налепница Декорација Канцелариски Лаптоп Мобилен Телефон Мотоцикл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Европски и Американски Ретро Девојка Pin Девојка Налепница Декорација Канцелариски Лаптоп Мобилен Телефон Мотоцикл

★Безбедност материјали : Сите налепници се направени од висококвалитет на винил материјали.Безбедно, н

DEN 1622.40