• Неодамнешно
Unihom - Ви Благодарам за Вашата Нарачка Налепници се Тркалаат (Сет од 2, 1000 компјутери) 2.5 cm / 1 инчен Само Лепило Етикета Бутик Материјали за Бизнис Писмо, Подарок Пакува

Unihom - Ви Благодарам за Вашата Нарачка Налепници се Тркалаат (Сет од 2, 1000 компјутери) 2.5 cm / 1 инчен

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

ПАМЕТЕН НАЧИН ДА се ИЗГРАДИ CUSTOMER RELATIONSHIP - ЕДЕН Суптилен но Heartwarming Малку Налепница Ви Помага да се Зголеми Задоволството на Клиентите.МАЛИ ТРОШОЦИ, НО со ГОЛЕМА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ПРОФЕСИОНАЛНОСТА - Престанете со Користење на Проѕирна Лента за да го Запечати Вашите Производи, Овој Мал Налепница Може да се Направи Вашиот Производ Погледнете Повеќе Рафинирано.MUTLI ЦЕЛ USE - Ова Налепници Може да се Користи на рачно изработени Стоки, Леб Кеси, Свадба Налепници или Плик Заптивки и слично.ДИЈАМЕТАР - 2.5 CM / 1 ИНЧ.Круг.Сет од 2 Ролни, Целосно 1000 Налепници.КУПИ СО ДОВЕРБА - 30 Дена Бесплатен Врати и Целосна Наплата Без прашања Праша.Суптилна, но Heartwarming Малку Налепница Ви Помага да се Зголеми Задоволството на Клиентите Е топло старомоден начин на комуникација е комбинација нов стил на дизајн.Кажете збогум на студената екран, чувство на допир не може да биде заменет.Спецификација Количина : 2 Ролни, 1000 Налепници во Total Material : Обложени Paper Shape : Round Pattern Количина : 1 Шема по Тркалаат Карактеристики на Производот Себе лепило налепници кои може да се вметнат на повеќето површини.Кажете "благодарам" на семејството, пријатели или клиенти во допирни начин, не на екранот.Производ Мерења Налепница Големина : 2.5 х 2.5 цм (1 x 1 инч)Тежина : 60g/Тркалаат Користи Печат Letter Gift Packing Customer Card Product Пакет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат